S LÁSKOU :)

S LÁSKOU :)  

Blíží se nám Valentýn, svátek všech zamilovaných ;) 

Také jste zamilovaní do svého domova a toužíte po tom, aby byl co nejhezčí, nejmilejší, nejpříjemnější? Je to s tou láskou podobné asi ve všech oblastech.  Nutí nás to neustále se zdokonalovat a pracovat na sobě nebo na svém domově.

K Valentýnu neodmyslitelně patří červená barva.

Červená barva je velice dominantní variantou pro dekorace všeho druhu. Červená je výrazem životní síly, aktivity, potěšení z činnosti a také barvou dobrého kontaktu s okolím. Červenou barvu řadíme k teplým barvám a jako taková tedy pocitově zahřeje nejen místnost, ale i její uživatele. Je všeobecně známo, že volbou barvy v interiéru dovedeme pocitově snížit nebo zvýšit teplotu v místnosti až o 6°C.
Značí touhu po silných a hlubokých zážitcích, po úspěchu. Je až udivující, jak často mají symbolické významy jednotlivých barev u různých národů společné rysy. Téměř vždy a téměř všude byla první barvou červená. Symboliku jí propůjčují krev a oheň, je to barva životní síly. Jak dokazují archeologické nálezy z období mladého paleolitu, pravěký člověk si touto barvou maloval tělo. Aby červená barva nepůsobila v interiéru agresivně, je potřeba s ní nakládat velice opatrně.

Červená si výborně rozumí s přírodními materiály, zvláště ta s příměsí hnědé. Dodá interiéru domáckost, pocit pohodlí, domova a klidu. S vhodně zvolenými doplňky a barvou nábytku se není ani v případě velké plochy jako jsou závěsy nebo záclony čeho bát.

Bojíte se vybrat si sami? Nevíte jak vhodně doladit interiér? Nebojte se nás kontaktovat.

  

Společně najdeme řešení ;) 

DEKORSTUDIO PRAHA

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA

Chcete získat více informací?