SLUŽBY INTERIÉROVÉHO DESIGNERA PRAHA

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA

Přijedeme za vámi na konzultaci do vašeho interiéru, spolu s vámi vybereme materiál, vypočítáme kalkulaci, po odsouhlasení a dolazení detailů ušijeme, namontujeme, nařasíme, pověsíme. Cena je individuální, záleží na výběru materiálu.

  

  

KONZULTACE S DESIGNÉREM

Poradíme s výběrem vhodného nábytku, barevnosti podlahové krytiny, vhodných dekorací do vašeho interiéru.

Cena se odvíjí od časové náročnosti.

ČIŠTĚNÍ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ PRAHA

Přijedeme, naměříme, naceníme, sundáme, vyčistíme a čisté znova pověsíme. Naměřit můžete i sami, zaslat nám můžete spolu s fotografiemi na email. Cena se odvíjí dle metrů a míry znečištění.

 

S Dekor studio Praha už nemusíte nikam cestovat nebo spoléhat na internetové obchody, ve kterých si materiál nemůžete reálně prohlédnout. Přijedeme za vámi.

Šetříme našim zákazníkům čas konzultací přímo v interiéru.  

Při prvotním kontaktování se zeptáme jaká by byla vaše přibližná představa o materiálu. Vzorky materiálů vezmeme s sebou na konzultaci do interiéru, kde vám ukážeme to nejvhodnější a vysvětlíme proč zrovna tento materiál by byl tou správnou volbou. Pokud představu nemáte, nevadí, od toho jsme tady. Dovezeme vše co máme a to by bylo, kdyby něco z toho nevyhovovalo vaší představě;) ať už cenové nebo designové. Prostory odborně zaměříme a na základě zaměření a výběru materiálu vypočítáme kalkulaci. Pokud kalkulaci odsouhlasíte, doladíme detaily a můžeme začít realizovat. 

Výsledkem jsou precizně ušité záclony a závěsy z kvalitních materiálů. Malou ukázku realizovaných projektů najdete v menu - REALIZACE.

Montáž je samozřejmostí stejně jako aranžování a věšení dokončených záclon a závěsů

Po celou dobu, od návrhu až po samotnou realizaci, máte náklady zcela pod kontrolou. Dbáme na každý detail naším estetickým okem (výmalba, sedačka, vzor na podlaze, barva nábytku, funkce dekorace aj.).  V čem jsme jiní než ostatní a proč si vybrat zrovna nás, se dočtete zde

Cena za konzultaci a zaměření interiérového designéra s výběrem materiálu v interiéru je  1 460 Kč bez DPH včetně dopravy a kalkulace. Pokud vše nevyřešíme při první návštěvě, můžete využít další konzultace zdarma. 

Vzhledem k tomu, že náklady na materiál tvoří největší finanční část zakázky, věnujeme jeho výběru patřičnou pozornost. Konzultace v interiéru není časově omezena. Dále se vaší zakázce věnujeme dle počtu oken i několik dalších hodin při zpracování nejvýhodnější materiálové a cenové nabídky. Ukážeme vám přímo u vás v interiéru různé materiály, a najdeme takové, které budou nejvíce vyhovovat vašim představám a finančním možnostem. Odborně vám pomůžeme s výběrem, doporučíme, co by bylo nejvhodnější a proč. Zde si můžete přečíst více o materiálech, se kterými pracujeme.                                    

                                                                    

  

MYTÍ OKEN

Postaráme se o to, že vaše okna budou krásně čistá. Cena se odvíjí od počtu a rozměrů oken. Neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku.

POTAHOVÉ LÁTKY A ČALOUNICKÉ SLUŽBY

Nabízíme širokou škálu potahových látek, které upravíme podle vašich potřeb a požadavků. Také poskytujeme čalounické služby. Konzultace poskytujeme v interiéru

  

  

MONTÁŽE ZAKOUPENÉHO NÁBYTKU

Pomůžeme vám s montáží zakoupeného nábytku a to i kuchyňských linek, přípravy a jejího zapojení. Stačí, když nám zavoláte.

HOME STAGING

Připravíme vaši nemovitost k prodeji dle vašich potřeb a požadavků.

  

  

NÁKUP DEKORACÍ A VYBAVENÍ S DESIGNÉREM

Máme na to oko. Víme co hledáme, víme co se hodí a co je zbytečné, nepraktické. Tím šetříme vaši peněženku.

ÚKLID S DESIGNERÉM

Vytvoříme důmyslný a funkční systém, najdeme pro každou věc své místo, nepotřebné věci s vámi projdeme, vytřídíme a zajistíme, aby vše bylo přehledně uklizené a uspořádané.

  

  

STYLIZACE INTERIÉRU

Mnohdy není potřeba razantních změn a velkých přestaveb, aby se interiér změnil téměř k nepoznání, někdy stačí velmi málo. I z mála se dá udělat více. Máme dostatek zkušeností z oblasti bytového designu, sršíme nápady.

ŠITÍ NA MÍRU Z JIŽ ZAKOUPENÝCH MATERIÁLŮ

Ušijeme na přání i z vašich již zakoupených materiálů. Materiál vyzvedneme a dovezeme až k vám domů. Šijeme záclony, závěsy, římské rolety, přehozy, polštáře, prostírání, naprony, ubrousky, sedáky na židle i povlečení.

  

  

MALÍŘSKÉ A LAKÝRNICKÉ PRÁCE

Vymalujeme váš byt, dům, či objekt, dle vašich přání a požadavků.

RENOVACE OKEN A DVEŘÍ

 

  

DODÁVÁME ŘASÍCÍ PÁSKY NA ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Široké, úzké, s různými druhy skladů. Plátěné i průhledné.

REKONSTRUKCE OD PODLAHY

Vše v novém? Žádný problém. Kompletní realizace na klíč. Potřebujete novou koupelnu, obklad, dlažbu? Přípravu na kuchyň včetně instalatérských prací? Bytové jádro, nové dispozice místností? Položit podlahu, renovovat parkety? Na to všechno máme odborníky

HODNOCENÍ DEKORSTUDIO PRAHA

Markéta Kalousová: “Dobrý den, než jsem našla Dekorstudio Praha, navštívila jsem tři obchody s látkami v Praze. Všude jsem si musela domlouvat zapůjčení vzorníků, abych věděla, jestli látka na záclony a závěsy bude opravdu ta správná. Jsem moc ráda za Dekorstudio Praha. Ceny mají stejné jako všude jinde, přijeli, naměřili, poradili, časově vyšli vstříc. Výsledek je nad očekávání. Dodali kolejnice, krásné zatemňovací závěsy, polštářky a záclony a skvěle vyřešili naše prostory pro firmu. Moc děkujeme.”

15. března https://www.firmy.cz/detail/13191376-dekor-studio-praha-praha-branik.html

HODNOCENÍ DEKORSTUDIO PRAHA

Jana Žandová: “Skvěle ušito, skvěle vymyšleno, velmi oceňuji velkou úsporu času a starostí, kterou mi Dekorstudio Praha ušetřilo tím, že jsem nemusela nikde běhat a hledat a přijeli přímo k nám s velkým množstvím vzorníků. Z toho jsem byla až překvapená, kolik krásných materiálů mají. Vše zaměřili a díky tomu, že přijela i designerka jsem si vybrala, jinak bych byla asi trochu ztracená. Interiér i vymalovali, dodali a namontovali kolejnice, záclony a závěsy pověsili, mohu jen doporučit.”

11. března https://www.firmy.cz/detail/13191376-dekor-studio-praha-praha-branik.html

HODNOCENÍ DEKORSTUDIO PRAHA

Vyskočilová Dana: “Výsledek a řešení naprosto fantastické! Jsem moc spokojená. Paní Maxová nám pomáhala řešit okna, kam celý den svítí slunce. Byla jsem překvapena velkým výběrem a množstvím barev blackoutových materiálů, které nejsou pro naše velká okna v potřebných šířích k sehnání. Moc oceňuji, že myslela na každý detail, milé a vstřícné jednání, byla neustále ve spojení, nikam a nic jsem nemusela, skvělý osobní přístup, URČITĚ DOPORUČUJI a MOC DĚKUJI;)”

15. února https://www.firmy.cz/detail/13191376-dekor-studio-praha-praha-branik.html

HODNOCENÍ DEKORSTUDIO PRAHA

Andrea Svobodová: "Se službami paní Maxové jsem byla více než spokojená. Cením si prozákaznického přístupu,spolehlivosti,ochoty,skvělých nápadů. Mohu jen doporučit." 

https://www.facebook.com/pg/dekorstudiopraha.cz/reviews/

 
 
 
 

  

POSKYTUJEME INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY NA MÍRU

Během konzultace v interiéru zabavíme neposedné děti, abyste se mohli plně soustředit. Doplníme stávající závěsy střapci nebo dekorativními úvazy. Nabízíme redesign interiéru a stávajících záclon a závěsů.

SLUŽBY DEKORATÉRSKÉHO STUDIA PRAHA

Záclony Praha, závěsy Praha, bytový textil Praha, Šití záclon a závěsů  Praha, Stylizace interiéru Praha, Konzultace s designérem Praha, Mytí oken, Potahové látky a čalounické služby Praha, Řasící pásky na záclony a závěsy, Home staging Praha, Nákup s designerem, Montáže zakoupeného nábytku, Individuální služby na míru,Úklid s designerem, Čištění záclon a závěsů, Kompletní rekonstrukce, Malířské a lakýrnické práce, Vybavujeme hotely, konferenční místnosti a kancelářské prostory záclonami a závěsy