ZÁCLONY, ZÁVĚSY, ŠITÍ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ PRAHA

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA

Běžně pracujeme s materiály od českých i zahraničních výrobců. V naší nabídce nechybí záclony klasické, voály a organzy mnoha typů a barev.

Nabízíme závěsy dimoutové i blackoutové, které poskytují dostatečné zatemnění prostorů.

Samozřejmostí je u nás široké spektrum dekoračních závěsů vysoké kvality.

Zakládáme si na širokém výběru z možností, proto v našem portfoliu najdete materiály od 88 Kč do 4 500 Kč za běžný metr.

Pro váš interiér dodáme pravé hedvábí, len, organzy vypalované, voály v třímetrové výšce, i klasické záclony ve výškách od 150 cm do 280 cm. Nabízíme i vitrážkové záclonky.

Plátna s potiskem, materiály s příměsí lnu, 100 % bavlněné materiály, potahové materiály a mnoho dalších. 

Šijeme prakticky vše, co je možné z dekoračních a záclonových materiálů vytvořit. Záclony jednoduché i tvarované, závěsy, závěsy s podšívkou, římské rolety, různé typy pelmetů, přehozy hladké i prošívané, polštáře různých tvarů. Dále potahy na židle, sedáky, ubrusy, prostírání, naprony a další doplňky do vašeho interiéru. Na míru dle vašich požadavků.

ROLETY, STÍNÍCÍ TECHNIKA, ROLETY PLISÉ

Nabízíme velký výběr látkových rolet dle individuálních potřeb klienta

Specializujeme se na dodání vysoce moderních rolet s dvojím systémem zatemnění: Rolety Duo Den a Noc

Možnost šití  i římských rolet

Populární rolety Plisé s dvojí možností zatemnění v široké škále barev

ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY

Záclona i závěs může být zavěšena mnoha různými způsoby od obyčejného tunýlku přes kovová oka či řasící pásky na uchycení až po háčky či kroužky. Přímo na míru dodáváme stropní kolejnice, s ohybem, rovné, s oponovým taháním, ale i kolejnice na konzolky, dekorativní tyče a garnýže. Vše včetně montáže a přesného zaměření.

Různé typy hliníkových kolejnic jsou vhodné k montáži na strop i na stěnu a dokonale řeší členité interiéry. Je možné je ohýbat do oblouků. Vyrábí se vcelku do délky 6 metrů v několika profilech.

BYTOVÝ TEXTIL

Vše ladí. Barevně, materiálově, prakticky i funkčně. Stejně jako pro Vás, i pro nás je to velmi důležité;) Na zakázku běžně dodáváme kvalitní šité polštáře, přehozy, římské rolety, povlečení, ale i jiné dekorační textilní doplňky.

V naší nabídce nechybí ani potahové materiály od českých i zahraničních ověřených výrobců.

ŠETŘÍME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM ČAS KONZULTACÍ PŘÍMO V INTERIÉRU

Specializujeme se na dekoraci oken v interiéru. Usnadníme vám výběr vhodného materiálu nejen pro záclony a závěsy. Poskytneme vám širokou škálu vzorků a doporučíme vám nejvhodnější interiérový textil na základě vašich představ. Navrhujeme závěsy,  záclony, bytový textil v Praze a okolí (potahy, polštáře, přehozy, čalounění atp.) na míru přímo v prostoru, kde budou použity. Díky tomu máme jasnou představu a jsme schopni navrhnout vhodné dekorování interiéru i s možnými obměnami.

Po zvolení materiálů provedeme zaměření a kalkulaci. Následně zajistíme šití záclon, závěsů na zakázku. Jakmile vše bude připraveno, zrealizujeme montáž, zavěšení i naaranžování. Celkový vzhled podle vhodnosti doplníme o dekorativní úvazy či střapce.

Věnujeme se i redesignu interiérů. Řešíme úpravy stávajícího interiérového textilu a dalších prvků. Zajišťujeme i čištění stávajících materiálů jako jsou závěsy, záclony a jiné. 

 

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

"Každý detail je důležitý"- toto je naše heslo, kterému podřizujeme výběr a volbu vhodného doplňkového sortimentu pro váš interiér. Nabízíme dekorativní úvazy a řasící pásky na záclony a závěsy s různými druhy řasení.

 

POTAHOVÉ MATERIÁLY A ČALOUNICKÉ SLUŽBY

Dodáváme potahové materiály a poskytujeme čalounické služby. Celý proces opravy s vámi projdeme a navrhneme nejvhodnější variantu provedení. Vždy bereme ohled na stáří a umístění nábytku. Kromě čalounění běžného a moderního nábytku pracujeme také se slohovým nábytkem a historickými kusy. Postaráme se o čalounění kanceláří, zdravotnických zařízení, restaurací a dalších prostor.

REALIZACE HOTELOVÝCH POKOJŮ

Všechny naše služby poskytujeme i pro hotely, restaurace, penziony a v neposlední řadě kancelářské prostory. Dodáváme závěsné systémy, rolety, žaluzie, záclony a závěsy, ostatní bytový textil, poskytujeme poradenské služby a malování prostor spolu s montážemi nábytku.

   

  

   

  

KLASICKÉ INTERIÉRY

Dodáváme potahové materiály a poskytujeme čalounické služby, starým oknům a dveřím vdechujeme nový život díky renovaci. Renovujeme okna a dveře. Celý proces opravy s vámi projdeme a navrhneme nejvhodnější variantu provedení. Vždy bereme ohled na stáří a umístění nábytku.