ZÁCLONY, ZÁVĚSY, ŠITÍ ZÁCLON A ZÁVĚSŮ PRAHA

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA

Běžně pracujeme s materiály od českých i zahraničních výrobců. V naší nabídce nechybí záclony klasické, voály a organzy mnoha typů a barev.

Nabízíme závěsy dimoutové i blackoutové, které poskytují dostatečné zatemnění prostorů.

Samozřejmostí je u nás široké spektrum dekoračních závěsů vysoké kvality.

Zakládáme si na širokém výběru z možností, proto v našem portfoliu najdete materiály od 88 Kč do 4 500 Kč za běžný metr.

Pro váš interiér dodáme pravé hedvábí, len, organzy vypalované, voály v třímetrové výšce, i klasické záclony ve výškách od 150 cm do 280 cm. Nabízíme i vitrážkové záclonky.

Plátna s potiskem, materiály s příměsí lnu, 100 % bavlněné materiály, potahové materiály a mnoho dalších. 

Šijeme prakticky vše, co je možné z dekoračních a záclonových materiálů vytvořit. Záclony jednoduché i tvarované, závěsy, závěsy s podšívkou, římské rolety, různé typy pelmetů, přehozy hladké i prošívané, polštáře různých tvarů. Dále potahy na židle, sedáky, ubrusy, prostírání, naprony a další doplňky do vašeho interiéru. Na míru dle vašich požadavků.

ROLETY, STÍNÍCÍ TECHNIKA

Nabízíme velký výběr látkových rolet dle individuálních potřeb klienta

Specializujeme se na dodání vysoce moderních rolet s dvojím systémem zatemnění: Rolety Duo Den a Noc

Možnost šití  i římských rolet

Populární rolety Plisé s dvojí možností zatemnění v široké škále barev

ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY

Záclona i závěs může být zavěšena mnoha různými způsoby od obyčejného tunýlku přes kovová oka či řasící pásky na uchycení až po háčky či kroužky. Přímo na míru dodáváme stropní kolejnice, s ohybem, rovné, s oponovým taháním, ale i kolejnice na konzolky, dekorativní tyče a garnýže. Vše včetně montáže a přesného zaměření.

Různé typy hliníkových kolejnic jsou vhodné k montáži na strop i na stěnu a dokonale řeší členité interiéry. Je možné je ohýbat do oblouků. Vyrábí se vcelku do délky 6 metrů v několika profilech.

BYTOVÝ TEXTIL

Vše ladí. Barevně, materiálově, prakticky i funkčně. Stejně jako pro Vás, i pro nás je to velmi důležité;) Na zakázku běžně dodáváme kvalitní šité polštáře, přehozy, římské rolety, povlečení, ale i jiné dekorační textilní doplňky.

V naší nabídce nechybí ani potahové materiály od českých i zahraničních ověřených výrobců.

ŠETŘÍME NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM ČAS KONZULTACÍ PŘÍMO V INTERIÉRU

Specializujeme se na dekoraci oken v interiéru. Usnadníme vám výběr vhodného materiálu nejen pro záclony a závěsy. Poskytneme vám širokou škálu vzorků a doporučíme vám nejvhodnější interiérový textil na základě vašich představ. Navrhujeme závěsy,  záclony, bytový textil v Praze a okolí (potahy, polštáře, přehozy, čalounění atp.) na míru přímo v prostoru, kde budou použity. Díky tomu máme jasnou představu a jsme schopni navrhnout vhodné dekorování interiéru i s možnými obměnami.

Po zvolení materiálů provedeme zaměření a kalkulaci. Následně zajistíme šití záclon, závěsů na zakázku. Jakmile vše bude připraveno, zrealizujeme montáž, zavěšení i naaranžování. Celkový vzhled podle vhodnosti doplníme o dekorativní úvazy či střapce.

Věnujeme se i redesignu interiérů. Řešíme úpravy stávajícího interiérového textilu a dalších prvků. Zajišťujeme i čištění stávajících materiálů jako jsou závěsy, záclony a jiné. 

 

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

"Každý detail je důležitý"- toto je naše heslo, kterému podřizujeme výběr a volbu vhodného doplňkového sortimentu pro váš interiér. Nabízíme dekorativní úvazy a řasící pásky na záclony a závěsy s různými druhy řasení.

 

POTAHOVÉ MATERIÁLY A ČALOUNICKÉ SLUŽBY

Dodáváme potahové materiály a poskytujeme čalounické služby. Celý proces opravy s vámi projdeme a navrhneme nejvhodnější variantu provedení. Vždy bereme ohled na stáří a umístění nábytku. Kromě čalounění běžného a moderního nábytku pracujeme také se slohovým nábytkem a historickými kusy. Postaráme se o čalounění kanceláří, zdravotnických zařízení, restaurací a dalších prostor.

REALIZACE HOTELOVÝCH POKOJŮ

Všechny naše služby poskytujeme i pro hotely, restaurace, penziony a v neposlední řadě kancelářské prostory. Dodáváme závěsné systémy, rolety, žaluzie, záclony a závěsy, ostatní bytový textil, poskytujeme poradenské služby a malování prostor spolu s montážemi nábytku.

   

  

   

  

KLASICKÉ INTERIÉRY

Dodáváme potahové materiály a poskytujeme čalounické služby, starým oknům a dveřím vdechujeme nový život díky renovaci. Renovujeme okna a dveře. Celý proces opravy s vámi projdeme a navrhneme nejvhodnější variantu provedení. Vždy bereme ohled na stáří a umístění nábytku.