PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS? CO DĚLÁME JINAK NEŽ OSTATNÍ?

řasící stuha

Zabýváme se kvalitou, ne kvantitou. Nebereme Vás jako „dalšího zákazníka“. Nesedíme nikde v „čekárně“ na zákazníky. Nejsme ani pojízdná prodejna, pouze si zakládáme na osobním přístupu, který je pro nás důležitý k vyhotovení kvalitní práce, se kterou budete spokojeni. Nemusíte nikam cestovat na třikrát a nosit s sebou kousky podlahy, koberce, čalounění, aby jste opravdu měli jistotu, že výběr materiálů, který většinou vybíráte na několik let je správný. Nemusíte myslet na to, jak správně okno zaměřit, aby jste záclony neměly krátké.

Velice ochotně přijedeme za Vámi do Vašeho interiéru a velice rádi se podílíme na tvorbě Vašeho domova nebo jakéhokoli jiného interiéru. Je to pro nás stejně důležité jako pro Vás. „Není nám to jedno.“ Nemáme zájem odvádět jinou než kvalitní práci, takovou pod kterou se můžeme podepsat. Přijedeme za Vámi kdekoli po Praze a širokém okolí. 

Šetříme našim zákazníkům čas konzultací přímo v interiéru.  

Při prvotním kontaktování se zeptáme jaká by byla vaše přibližná představa o materiálu. Vzorky materiálů vezmeme s sebou na konzultaci do interiéru, kde vám ukážeme to nejvhodnější a vysvětlíme proč zrovna tento materiál by byl tou správnou volbou. Pokud představu nemáte, nevadí;) od toho jsme tady;) dovezeme vše co máme a to by bylo, kdyby něco z toho nevyhovovalo vaší představě;) ať už cenové nebo designové. Prostory odborně zaměříme a na základě zaměření a výběru materiálu vypočítáme kalkulaci. Pokud kalkulaci odsouhlasíte, doladíme detaily a můžeme začít realizovat. 

Výsledkem jsou precizně ušité záclony a závěsy z kvalitních materiálů

Montáž je samozřejmostí stejně jako aranžování a věšení dokončených záclon a závěsů

Za naší prací si stojíme, každý interiér je pro nás jedinečný, neděláme všechny záclony a závěsy u každého našeho zákazníka stejně, např. 3 cm nad zem, stejná řasící páska… jako na běžícím pásu. Ptáme se na Vaše představy a přání, podle toho Vám osobně vybereme to nejlepší podle našeho profesionálního oka a z tohoto úzkého výběru si pak vyberete Vy sami. Přímo do interiéru Vám dovezeme ukázat velké množství materiálů. Vidíte tedy přímo u Vás na místě, co by bylo nejvhodnější vzhledem k interiéru. Vždy pro Vás máme k dispozici více variant, jak dekoraci oken řešit.

Specializujeme se na dekoraci oken v interiéru, ale pro Váš komfort nabízíme mnoho dalších doplňkových služeb. Připravíme pro Vás rekonstrukci od podlahy, poradíme s nábytkem, poradíme s barevností prostor až do finální podoby – dekorací interiéru.

Našim zákazníkem jste i do budoucna. Kdykoli potřebujete, můžete se na nás obrátit. Záruka a pozáruční servis je samozřejmostí.

 

     

DEKORSTUDIO PRAHA

Záclony a závěsy, bytový textil, rolety, závěsné systémy, kolejnice, garnýže, dekorativní tyče  Praha

Chcete získat více informací?

Z