DEKORATÉRSKÉ STUDIO PRAHA VZORKOVNA

Nově můžete navštívit i Vy nás;) 

Připravili jsme pro vás vzorkovnu DEKORSTUDIOPRAHA, kde se u šálku dobré kávy nebo čaje můžete podívat, co Vám můžeme nabídnout.

 

 

Schůzku na vzorkovně je nutné si předem domluvit. Vzorkovnu najdete na Praze 9 v ulici Prosecká č. 683/115. 

Stále za Vámi ale i jezdíme na konzultace a zaměření do interiéru, kam Vám dovezeme mnoho materiálů ukázat, aby jste si přímo u sebe doma mohli vybrat, co pro Vás a Váš domov bude nejlepší. Světelné podmínky interiéru, podlaha, barva stěn, nábytek, detaily,  přece jen nelze nikam přenést. Představa o hotových dekoracích poté není ničím zkreslená.

   

 

Nově můžete nakupovat i v našem e-shopu a to zejména žakárové záclony, voály a zatemňovací závěsy. 

E-SHOP

V nabídce máme zatemňovací látky nehořlavé, protihlukové, dimoutové a blackoutové materiály na závěsy, voály, organzy se vzorem i bez vzoru na záclony, klasické záclony, záclony „in between“, plátna s potiskem i bez potisku, čalounické materiály a mnoho moderních dekoračních materiálů pro bytový textil. Dekoračnípotahové a funkční látky

 

Nabídneme vhodné interiérové textilie, ale i rolety, rolety plissé a žaluzie pro použití právě ve vašem interiéru. Samozřejmostí jsou závěsné systémy včetně montáže. 

 

 

 

 

 závěsy praha

Dodáváme na míru ušité záclony, závěsy a bytový textil, dále stínící techniku – rolety, žaluzie, Rolety plisé, pratelné i nehořlavé, kolejnice, motorové kolejnice, kolejnice s oponovým taháním, garnýže a dekorativní tyče. Poskytujeme materiálové a designové poradenství a další související služby.  Naše služby zahrnují konečnou realizaci včetně odborné instalace vhodných kolejnic, tyčí a garnýží. Navíc vám můžeme poskytnout demontážčištění a opětovné pověšení vašich záclon a závěsů.

nehořlavé závěsy závěsy praha závěsy praha 

Na to, jak vypadají naše realizace se můžete podívat zde: https://www.dekorstudiopraha.cz/inspirace/realizace/

 

 

Jak s námi byli klienti spokojeni se můžete dočíst: https://www.firmy.cz/detail/13191376-dekor-studio-praha-praha-branik.html

 

šití záclon závěsy praha 

NAPIŠTE NÁM