PORADÍME SI I S GIRLANDAMI: PŘIBĚH KLIENTKY

Obrátila se na nás zákaznice, zklamaná z přístupů ostatních studií, s žádostí o vytvoření girland. O čem je řeč – girlandy jsou zdobné oblouky s bohatým řasením, hodící se mnohdy až do dobových interiérů. Drapérie, střih,celková práce a spotřeba materiálu je u girland velmi náročná, a tomu odpovídá i jejich cena.  Požadavek zákaznice byl jasný: Žádné dlouhé záclony, pouze odekorovat okno od stropu kolem dokola okenního výklenku. S touto představou obešla tři studia. V jednom z nich například došlo na konzultaci, vyměření, výsledná cena byla ale doslova astronomická. Jiné řešení studio nenabídlo, proč je cena tak vysoká nevysvětlilo a materiál, ze kterého girlanda bude do interiéru na místo ani nepřivezlo. 

Klientka s manželem dlouho řešila, jak by mohlo okno ve výsledku vypadat. Manžel totiž žádné záclony nechtěl. Nakonec ale po poradě s námi zvolili kompromis.

Po konzultaci s klientkou a zvážení všech variant jsme doporučili rovně střižený pelmet (dvakrát levnější variantu, než jsou girlandy) a z jedné strany okna dekorační šál z voálu. Zapomněli jsme zmínit, že v blízkosti okna se nachází lávka, ze které je vidět dovnitř. 

A jak vše dopadlo? Foto z instalace najdete níže. Dodávka zahrnovala i stropní kolejnice, a samozřejmě i montáž. 


I tady jsme byli věrni našemu heslu :)
Přijedeme, zaměříme, poradíme, vymyslíme, zařídíme, vyžehlíme, pověsíme. 

          

Nám můžete svěřit jedno okno jako i celý byt nebo dům 

      

Pro objednání konzultace v interiéru volejte tel. 777 425 427  

Pelmel rad a tipů jak pečovat o záclony aby byly krásné najdete zde http://www.dekorstudiopraha.cz/inspirace/zaclony-a-zavesy-v-interieru/

S pozdravem 

DEKORSTUDIO PRAHA 

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA 

Chcete získat více informací?