NĚCO NÁM CHYBÍ …

„Koupili jsme si nový byt / dům, ale máme pocit, že prostor je tak trochu neúplný, něco nám v něm chybí…“  

S touto větou, se setkáváme velmi často. Zákazníci, kteří takovou situaci řeší, jsou u nás na dobré adrese.

Byt, dům nebo i jiné prostory bez záclon a závěsů působí neútulně, neosobně a v některých případech až nepříjemně prázdně. Záclony, závěsy, potahové materiály a jiné druhy textilních dekorací, například polštáře, přehozy ale i roletky, dotvářejí celkový vzhled interiéru a tvoří pověstné „kouzlo domova“. Výběru záclon a závěsů je proto třeba věnovat velkou pozornost. Mohou totiž styl interiéru podtrhnout, ale také dojem z něj zcela pokazit.

Záclony, závěsy a ostatní textilní dekorace nemají ale jen funkci estetickou, ale i praktickou. Polštáře nám poslouží k pohodlnému opření při relaxaci, přehoz na postel je praktický pomocník, když máme děti nebo zvířátka, a záclony a závěsy nám pomohou, mimo funkce estetické a dekorativní, zachovat soukromí nebo nás ochrání před nežádoucím osvětlením zvenčí.

V Dekorstudiu Praha si zakládáme na široké nabídce. Běžně pracujeme s materiály od českých i zahraničních výrobců. V našem portfoliu nechybí záclony klasické, hladké bílé voály nebo organzy mnoha typů a barev. Šijeme římské roletky, ale i plně zatemňující klasické rolety. Nabízíme závěsy dimoutové i blackoutové, které poskytují dostatečné zatemnění prostorů. Samozřejmostí je u nás široké spektrum dekoračních závěsů vysoké kvality.

Každý interiér je individuální, stejně jako lidé, kteří v něm žijí, proto se snažíme s přihlédnutím na potřeby a preference klienta najít vždy nejlepší a nejefektivnější řešení barev, ceny i materiálu. 

Jak vybrat správný materiál se můžete dočíst v našem článku http://www.dekorstudiopraha.cz/inspirace/vyber-vhodne-barvy-zavesu-a-vzoru-zavesu/

Ozvěte se, pomůžeme Vám z Vašeho interiéru udělat DOMOV ;)  

DEKORSTUDIO PRAHA

Záclony a závěsy, bytový textil, rolety, závěsné systémy, kolejnice, garnýže, dekorativní tyče  Praha

Chcete získat více informací?

Napsat komentář