NĚCO NÁM CHYBÍ …. 

„Koupili jsme si nový byt / dům, ale máme pocit, že prostor je takový neúplný, něco nám tam chybí…“  

S touto větou, se setkáváme velice často. Takoví zákazníci jsou u nás na dobré adrese.

Byt či dům nebo i jiné prostory bez záclon a závěsů působí neútulně, neosobně, v některých případech až nepříjemně prázdně. Záclony, závěsy, potahové materiály a jiné druhy textilních dekorací, například polštáře, přehozy ale i roletky, dotvářejí celkový vzhled interiéru a tvoří takzvané „kouzlo domova“. Výběru záclon a závěsů je třeba věnovat velkou pozornost. Mohou totiž styl interiéru podtrhnout, ale také dojem z něj zcela pokazit.

Záclony, závěsy a ostatní textilní dekorace nemají ale funkci pouze estetickou, nýbrž i funkci praktickou. Polštářek nám poslouží abychom se mohli pohodlně opřít, když relaxujeme, přehoz na postel nám poslouží jako praktický pomocník, když máme děti nebo zvířátka a záclony a závěsy nám pomohou mimo funkce estetické a dekorativní zachovat soukromí nebo nás ochrání před nežádoucím osvětlením zvenčí.

U nás si zakládáme na širokém výběru z možností. Běžně pracujeme s materiály od českých i zahraničních výrobců. V naší nabídce nechybí záclony klasické, hladké bílé voály a organzy mnoha typů a barev. Šijeme římské roletky, ale i plně zatemňující rolety klasické. Nabízíme závěsy dimoutové i blackoutové, které poskytují dostatečné zatemnění prostorů. Samozřejmostí je u nás široké spektrum dekoračních závěsů vysoké kvality.

Každý interiér je individuální, stejně jako lidé, kteří v něm žijí, proto se snažíme s přihlédnutím na potřeby a preference klienta najít vždy nejlepší a nejefektivnější řešení barev, ceny i materiálu. 

Jak vybrat správný materiál se můžete dočíst v našem článku http://www.dekorstudiopraha.cz/inspirace/vyber-vhodne-barvy-zavesu-a-vzoru-zavesu/

Ozvěte se, pomůžeme Vám z Vašeho interiéru udělat DOMOV ;)  

DEKORSTUDIO PRAHA

Záclony a závěsy, bytový textil, rolety, závěsné systémy, kolejnice, garnýže, dekorativní tyče  Praha

Chcete získat více informací?

Napsat komentář