NÁMOŘNICKÉ VZORY V INTERIÉRU

námořnické vzory látky praha

 

 

 

Závěsy s námořnickým vzorem jsou velice oblíbené jako námět do dětských pokojů, ale i do interiérů navozujících přímořský styl. Barvy v interiéru mohou být inspirovány mořem, nebem a pobřežím.

Nautical design interiérů je něco, co nikdy nezmizí. Je možné poskytnout uvolněnou atmosféru pro každou místnost vytvořením vizuálních vjemů, které jsou spojeny s viditelností, zvukem a vůní moře. Doplňky spojené s námořními loděmi a plážemi doplněné jednoduchým přírodním nábytkem.

S jednoduchým námořnickým designem můžete snadno vytvořit pocit, že oceán není nikdy daleko. :) 

Není potřeba začít od nuly při navrhování místností s námořním tématem. Potřebujete si pouze představit některé charakteristické rysy, které zachycují svěžest oceánu. Dominuje barva bílé, různé odstíny modré a pískové, zda se vzorem, to už je na nás. Kombinujte je s některými vhodnými dekorativními prvky a bavte se svými kreativními nápady.

Vhodnými doplňky do interiéru mohou být mušle, ratanový nábytek, lucerny a lucerničky, ale i stínidla z ratanu nebo bambusu. Přírodní materiály, typické pro subtropické nebo tropické přímořské oblasti, jsou tím správným základem pro dekorace a doplňky.

Na výběr máme mnoho záclon a závěsů v různých barvách a výškách. V nabídce máme i přímo kolekci závěsů Nautical

 záclony praha

Pokud váháte jakou záclonu či závěs zvolit, inspiraci najdete zde http://www.dekorstudiopraha.cz/inspirace/zaclony-a-zavesy-v-interieru/

Dekorstudio Praha

Šití záclon a závěsů, interiérové poradenství Praha

Chcete získat více informací?