OCEÁN AŽ K VÁM DOMŮ: NÁMOŘNICKÉ VZORY V INTERIÉRU

námořnické vzory látky praha

 

 

 

Závěsy s námořnickým vzorem jsou velmi oblíbené jako námět – pro děti i dospělé. Tzv. nautical design interiérů je tak nestárnoucí. Dokáže totiž vytvořit uvolněnou atmosféru spojenou se symboly, zvuky a vůní moře.  S jednoduchým námořnickým designem jednoduše můžete vytvořit pocit, že oceán není daleko. :) 

Pokud se pro tento styl rozhodnete, není třeba začínat od nuly. Stačí si jen vybavit hlavní prvky a symboly spojené s tímto prostředím. V barvách tu dominuje bílá, různé odstíny modré a pískové, ať už se vzorem nebo bez. Barvy kombinujte s přírodním nábytkem, jednoduchými dekorativními prvky a bavte se svými kreativními nápady! 

Vhodnými doplňky do interiéru mohou být mušle, ratanový nábytek, lucerny a lucerničky, ale i stínidla z ratanu nebo bambusu. Přírodní materiály, typické pro subtropické nebo tropické přímořské oblasti, jsou tím správným základem pro dekorace a doplňky.

V Dekorstudiu vyhovíme vašemu vkusu i v tomto směru. Na výběr máme řadu záclon a závěsů v námořnickém stylu – v různých barvách a délkách, a to včetně specializované kolekce Nautical. 

Stačí si jen vybrat, a i s tím vám rádi pomůžeme.

 

 záclony praha

Malou ochutnávku pro inspiraci najdete zde: http://www.dekorstudiopraha.cz/inspirace/zaclony-a-zavesy-v-interieru/

Dekorstudio Praha

Šití záclon, závěsů a interiérové poradenství Praha

Chcete získat více informací?