ZÁCLONY A ZÁVĚSY PRO HOTELY A KANCELÁŘE PRAHA

zaclony pro restaurace

 

Realizujeme záclony, závěsy, závěsné systémy, blackoutové a nehořlavé závěsy a veškerý bytový textil pro hotely, penziony, kancelářské a komerční prostory

Nabízíme záclony, hladké voály různých barev, ve výškách 300 – 320 cm, blackoutové zatemňující závěsy, organzové záclony, síťované záclony, klasické žakárové záclony, záclony se vzorem i bez vzoru. Široký výběr dekoračních materiálů i ve dvojitých šířích 280 cm pro závěsy a bytový textil jako jsou polštáře a různé ostatní textilní doplňky. Záclony a závěsy, zatemňující závěsy v nehořlavé úpravě.

Dodáváme kolejnice na míru. Na výběr máme kolejnice bílé nebo stříbrné – nerez mat, rovné, s koncovým ohybem, s oponovým taháním, včetně příslušenství, motorizované kolejnice s tichým motorem, garnýže i dekorativní dřevěné nebo kovové tyče. 

Dodáváme teflonové ubrusy, vyrábíme jakýkoli rozměr.  

Materiál je nejlépe vybírat v prostoru, kde bude umístěn a to proto, že nikde jinde nebudete lépe vidět, jak bude VE SKUTEČNOSTI VYPADAT.

Šetříme našim zákazníkům čas konzultací přímo v interiéru.  Zaměření interiéru je samozřejmostí. 

Při prvotním kontaktování se zeptáme jaká by byla vaše přibližná představa o materiálu. Vzorky s materiály vezmeme s sebou na konzultaci do interiéru, kde vám ukážeme to nejvhodnější a vysvětlíme proč zrovna tento materiál by byl tou správnou volbou. Pokud představu nemáte, nevadí, od toho jsme tady. Pomůžeme vám s výběrem.  Dovezeme vše co máme a to by bylo, kdyby něco z toho nevyhovovalo vaší představě;) ať už cenové nebo designové.

Dotaz kolik to bude zhruba stát dokážeme zodpovědět až po zaměření interiéru a výběru materiálu. 

Prostory odborně zaměříme a na základě zaměření a výběru materiálu vypočítáme kalkulaci. Pokud kalkulaci odsouhlasíte, doladíme detaily a můžeme začít realizovat nebo výběr materiálu a kalkulaci upravit. 

Výsledkem jsou precizně ušité záclony a závěsy z kvalitních materiálů

Montáž je samozřejmostí stejně jako aranžování a věšení dokončených záclon a závěsů 

Chcete získat více informací?