BYTOVÝ DESIGNER PRAHA A STŘEDNÍ ČECHY

 

 

ZÁCLONY NA MÍRU

I dekorace oken v interiéru můžete přenechat odborníkům jako stavbu stavařům, podlahu podlahářům a tapetování tapetářům. Odborník v oblasti dekorace oken v interiéru pracuje vždy s interiérem (ne pouze s výklenky oken, okna totiž nejsou pouze výklenky oken;) )  jako takovým, vaší představou o materiálu i rozpočtu za zakázku a nabídne vám možné varianty řešení, řasení, materiálu, vše zaměří a myslí na každý detail, který vychází z dlouholeté praxe v oboru. 

Pokud nemáte vizi a nevíte si rady

OBJEDNEJTE SI DESIGNÉRA AŽ K VÁM DOMŮ 

Nelze přenést dané světlo v interiéru s sebou jinam, nelze přenést podlahu, barvu stěn, nábytek. Ve výsledku si ušetříte čas a kolikrát i finanční rozpočet. Máte jistotu kvalitních materiálů a záruku, především ale jistotu, že si vyberete správně. 

Videa z realizací můžete vidět na našem instagramu 

https://www.instagram.com/dekorstudiopraha

KDO K VÁM PŘIJEDE 

Certifikovaná prověřená společnost  2020 Dekorstudiopraha oceněná společností pro Centrum výzkumu názorů klientů.

Na zaměření v Dekorstudiopraha jezdí hlavní designerka paní Veronika Maxová. Vystudovaná v oboru, s desetiletou praxí a oceněními Talent roku a dalšími. Pod záštitou Cechu Aranžérů a dekoratérů. 

recenze je možné shlédnout zde

Předem se zeptá na vaši přibližnou představu, pokud jí nemáte, nevadí;) doveze vám ukázat přímo na konzultaci velké množství vzorků, doporučí vhodná řešení, upozorní jak je vhodné dekorace řešit a na co si dát pozor. Interiér zaměří a po té vám zašle kalkulaci zakázky na email. Kalkulaci je možné jakkoli upravit. Největší cenu zakázky tvoří materiál, proto nelze bez výběru materiálu zakázku vypočítat. Vždy lze přidat nebo ubrat, z praxe víme kde, jak a co, aby výsledná dekorace vypadala hezky i pokud je váš rozpočet značně omezený. 

ZÁCLONY, TO JE KRÁSA A LEHKOST 

Záclony, které si pořídíte, budou tím, co budete mít v příštích několika letech dennodenně na očích, čeho se budete dotýkat a co bude tvořit váš domov. Záclony jsou i módní doplněk a praktická součást stínění vašeho interiéru.

Záclony vždy šijeme jen z kvalitních materiálů. Nespoléháme se jen na český trh, ale spolupracujeme i s řadou výrobců z Německa, Rakouska, Itálie, Anglie, Španělska či Nizozemí. Cíleně se přitom vyhýbáme nekvalitním záclonám původem z Asie. 

ZÁVĚSY, ATMOSFÉRA A SOUKROMÍ

Závěsy, ať už se použijí samostatně, nebo v kombinaci s jiným druhem stínění, vždy dodají místnostem útulnost a podtrhnou „kouzlo“ domova. Kromě estetické stránky závěsy dokonale odstíní zvědavé pohledy zvenčí a tím vám ve vašem domově zajistí soukromí. V neposlední řadě pak závěsy také dokáží výrazně zlepšit akustiku a tepelnou pohodu interiéru a Vy se v něm pak budete cítit příjemněji. 

Troufáme si říci, že nabídka našich zatemňovacích závěsů je nejširší v celé Praze a okolí. 

Naši nabídku vám dovezeme ukázat kamkoli po celé ČR. Cena za konzultaci v interiéru se vždy liší dle nákladů na dopravu. 

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA

Neváhejte nás kontaktovat  

 

Dekorace oken v interiéru od návrhu až po realizaci. Navrhneme a ušijeme pro vás na zakázku bytový textil, záclony, závěsy, úvazy, římské rolety aj. Dodáváme kolejnice, garnýže, rolety plisé, zatemňovací blackoutové rolety –  včetně montáže. V nabídce máme dekorační, potahové a funkční látky. Nehořlavé záclony i závěsy i exkluzivní kolekce látek. 

 

NAPIŠTE NÁM

Záclony River Park Praha Závěsy River City Praha Záclony a závěsy Kay River Lofts Praha, Záclony Libeňský park, Závěsy Residence Za řekou, Záclony Port Karolína Praha, Záclony a závěsy Mělník, Záclony Velvaria Horoměřice, Záclony Breitfeldova Karlín, ZÁCLONY PRAGUE MARINA NOVA BY DARAMIS,