BYTOVÝ TEXTIL

závěsy praha

 

BUDIŽ SVĚTLO:) ANEB ZÁCLONY A ZÁVĚSY, HRA DNE S NOCÍ

Milujete svou pracovnu, ale z nedostatku světla vám v ní deadliny doslova padají na hlavu? Světlá ložnice byla vždycky váš sen, ale brzké ranní probuzení od sluníčka není zrovna med? Chcete být v centru dění, ale blízkost pouličních lamp a světelný smog města vás ruší? Jak zásadní roli hraje světlo a tma v našich životech a biologických rytmech pociťujeme na vlastní kůži všichni. Jen málokdy si to ale přímo uvědomíme a začneme situaci komplexně řešit. Pokud právě zvažujete vybavení bytovými textiliemi, vliv světla a tmy byste rozhodně neměli podcenit. Řekneme vám proč :) :

   

Cirkadiální rytmy jsou jakési biologické cykly, kterými naše tělo prochází každých cca 24 hodin. Dle ročního období a denní hodiny reaguje naše tělo změnami tělesné teploty, sekrecí hormonů, výší krevního tlaku apod. Zdaleka tu tak nejde jen o pocit pohodlí, ale hlavně o psychickou a fyzickou kondici. Záclony, závěsy, žaluzie a stínidla jsou jedním z nejdůležitějších prostředků, se kterými můžeme zdravé, estetické a funkční prostředí pro život zajistit.

Díky správné míře světla / tmy s pomocí bytových textilií na oknech:

· Se vám melatonin začne vyplavovat ve správný čas a bude se vám lépe usínat (v potaz je ale samozřejmě třeba vzít i vliv modrého světla z obrazovek). Například takové dimouty a blackouty jsou estetickou a zároveň velmi efektivní cestou, jak vytvořit dokonalou tmu pro vaše sladké sny. 

 

· Jako bonus (mimo vliv světla) vám lehké závěsy v teplých a silné dimouty v chladných místnostech pomohou ke správné regulaci teploty místnosti, snížení teploty těla a tedy i klidnému a zdravému spánku.

· S vhodně zvoleným zakrytím oken se pak ráno probudíte ještě před budíkem, sami, fresh a bez ostrého světla do očí. Není potřeba elektřina pro regulaci stínění a přidaná hodnota 100% zatemňujících závěsů je, že dekorují interiér

· Lehké, světlopropustné záclony a závěsy v pracovně vám pomohou k postupnému probouzení a efektivnímu udržování koncentrace během dopoledne, kdy je pozornost nejvyšší.

· Po obědě žádné padání hlavy! Díky regulaci světla bytovými textiliemi dosáhnete okolo 14:00 té nejlepší koordinace.

· Když se začne stmívat, žádný problém – správný výběr závěsů funguje dobře s pořízeným umělým osvětlením. 

· Zlepšíme i spánek a denní rytmy našich dětí. 

Jak vybrat ty správné materiály, barvy a kombinace, které vnesou světlo i laskavou tmu a klid přesně tam, kde potřebujete? Trh s bytovými textiliemi v posledních letech roste a roste, což je skvělá zpráva, zároveň je ale třeba mít dostatek informací, abyste se zorientovali v možnostech. Přesně to vám nabídne naše konzultace přímo u vás v interiéru pod vedením bytového designera s více než 10 lety praxe.

V potaz vezmeme:

· Orientaci místnosti

· Míru přirozeného světla během různých částí dne

· Celkové zařízení – včetně barev zdí, nábytku, podlahy a jejich schopnosti odrážet světlo

· Míru a formu umělého osvětlení v místnosti

· Dobu strávenou v místnosti 

Jednoduše nenecháme nic náhodě, myslíme na každý detail a vaše místnosti vybavíme tak, aby okna byla vaší cestou ke zklidnění, odpočinku, ale i energii a dobré náladě.

Neváhejte se na nás obrátit:) pomůžeme s klidným spánkem :) 

V nabídce máme 100% zatemňovací závěsy včetně závěsných systémů a montáže. 

Dimoutové zatemňovací závěsy které  zastíní z 78 – 93% . 

Plissé rolety (žádné lamely a špatná údržba např. čištění a prosvítající pouliční lampy;) ) záclonové i zatemňovací, 100% blackoutové

Římské rolety, ale i víděňské rolety

Velvaria Horoměřice, Byty Waltariho, Realizace interiérů Rezidence u lesa, Waltariho Praha 9 Hloubětín, Lappi Hloubětín, Suomi Hloubětín, Záclony pro domy Sophie Schollové Praha 9, Realizace záclon a závěsů rodinné domy Praha 9 Čakovice, Na Pramenech, Záclony Forestviews, Záclony Liliová Kamenice, Záclony rodinné domy Schollova, Rodinné domy Nad robotou Dobřejovice Praha, Zatemňovací závěsy Waltariho Praha 9, Záclony Klučov, Realizace oken bytovým textilem včetně montáže Mělník, Závěsy Mělník, Záclony a závěsy Strašnická Praha, Záclony Praha

NAPIŠTE NÁM