JSME TU PRO VÁS, STEJNĚ JAKO V MINULOSTI

DEKORSTUDIOPRAHA BEZE ZMĚNY – JSME TU PRO VÁS, STEJNĚ JAKO V MINULOSTI

Odjakživa razíme heslo, že interiéry se nejlépe zařizují … přímo v interiérech, a tak se u nás nic nezměnilo ani v současné době. Konzultace a realizace přímo na místě jsou, a dál budou, základem naší práce. Věříme totiž, že jen osobním přístupem vznikají prostory, ve kterých se klienti cítí skutečně jako doma. Proč tedy cestujeme my k vám, a ne vy za námi?

„Fungujete? Máte otevřeno?“ Na časté dotazy posledních měsíců má Dekorstudio jasnou odpověď. Za prvé – jsme stále v AKCI, za druhé – není co zavírat! Naší provozovnou není kamenné studio s textiliemi jen na výstavu, ale auto, se kterým vyrážíme přímo na místo činu do interiérů. „DekorMobil“ plný vzorkovníků je v pohotovosti od chvíle, kdy jsme začali nabízet naše služby, a to jednoduše proto, že:

· Zkušenosti… a taky světelné podmínky, okna, podlahy i další vybavení jsou nepřenosné

· Oči vždycky vidí víc, než zachytí a zkreslí video nebo fotografie

· Lepší je přímo vnímat, než si představovat a domýšlet

· Osobní sdílení poznatků, přání a detailů ušetří hodně času, mrzení i peněz

· Interiérový designér ví, co přesně a jak měřit na první dobrou, a naistalovat tak, aby přání nezůstaly jen na obrázku

· Můžeme ručit za naši práci, včetně odstranění případných nedostatků

Záclony, rolety, závěsy – to všechno dorazí až k vám, a vy si můžete v klidu a pohodlí domova vybrat. A kolik to bude stát? Konzultace, výběr materiálu, zaměření. Sečteno podtrženo: 1 460 Kč bez DPH (cca 4-7 hod práce, včetně dopravy). 

Chcete i vy provést změny interiérových textilií, na které se dlouho chystáte a záleží vám na tom, aby vám pak stejně dlouho sloužily? Nemusíte chodit daleko! Dekorstudio Praha se operativně vypraví za vámi do vašich domovů.