JSME TU PRO VÁS, STEJNĚ JAKO V MINULOSTI

DEKORSTUDIOPRAHA BEZE ZMĚNY – JSME TU PRO VÁS, STEJNĚ JAKO V MINULOSTI

Odjakživa razíme heslo, že interiéry se nejlépe zařizují … přímo v interiérech, a tak se u nás nic nezměnilo ani v současné době. Konzultace a realizace přímo na místě jsou, a dál budou, základem naší práce. Věříme totiž, že jen osobním přístupem vznikají prostory, ve kterých se klienti cítí skutečně jako doma. Proč tedy cestujeme my k vám, a ne vy za námi?  

Proč nejdříve vnímáme, zaměřujeme a vybíráme materiál a až potom počítáme a dolazujeme případné úpravy v kalkulaci?

„Fungujete? Máte otevřeno?“ Na časté dotazy posledních měsíců má Dekorstudio jasnou odpověď. Za prvé – jsme stále v AKCI, za druhé – není co zavírat! Naší provozovnou není kamenné studio s textiliemi jen na výstavu, ale auto, se kterým vyrážíme přímo na místo činu do interiérů. „DekorMobil“ plný vzorkovníků je v pohotovosti od chvíle, kdy jsme začali nabízet naše služby, a to jednoduše proto, že: 

· Zkušenosti… a taky světelné podmínky, okna, podlahy i další vybavení jsou nepřenosné. Každý interiér je jedinečný, stejně tak, jako lidé, kteří v něm žijí. 

· Oči vždycky vidí víc, než zachytí a zkreslí video nebo fotografie. Klientovi pomůže představit si hotové dekorace, které pořizuje na x let dopředu ve výsledku a jeho očekávání nejsou zkreslená, Tak jako nejsou zkreslené informace, které přímo na místě můžeme klientovi podat. Nehledě na přesnou kalkulaci, kterou na základě našeho zaměření můžeme klientovi poskytnout. 

· Lepší je přímo vnímat, než si představovat a domýšlet

· Osobní sdílení poznatků, přání a detailů ušetří hodně času, mrzení i peněz

· Interiérový designér ví, co přesně a jak měřit na první dobrou, a naistalovat tak, aby přání nezůstaly jen na obrázku

· Můžeme ručit za naši práci 

Záclony, rolety, závěsy – to všechno dorazí až k vám, a vy si můžete v klidu a pohodlí domova, v daných světelných podmínkách vybrat. Nic nezkresluje vaši představu o finálním výsledku. My vidíme a poradíme vám nejlepší možné řešení. Vše zaměříme, vypočítáme kalkulaci a tu vám zašleme na email. Kolik bude zaměření a konzultace v interiéru s výpočtem kalkulace, případného dolazení kalkulace, včetně dopravy na adresu stát? Sečteno podtrženo: 1 560 Kč bez DPH (cca 4-7 ale i více hodin práce, včetně dopravy). 

Chcete i vy provést změny interiérových textilií, na které se dlouho chystáte a záleží vám na tom, aby dobře vypadaly, byly funkční a aby vám pak stejně dlouho sloužily? Nemusíte chodit daleko! Jsme tu pro vás. Dekorstudio Praha se operativně vypraví za vámi do vašich domovů. 

Kontaktujte nás

Velvaria Horoměřice, Byty Waltariho, Realizace interiérů Rezidence u lesa, Waltariho Praha 9 Hloubětín, Lappi Hloubětín, Suomi Hloubětín, Záclony a závěsy Rezidence Braník, Závěsy Praha, Designér interiérů Praha, Designer interiérů Jižní Čechy, OAKS RESORT,

NAPIŠTE NÁM