CENA ZÁCLON A ZÁVĚSŮ NA MÍRU

Záclony, rolety, závěsy – to všechno dorazí až k vám, a vy si můžete v klidu a pohodlí domova, v daných světelných podmínkách vybrat. Nic nezkresluje vaši představu o finálním výsledku. My vidíme a poradíme vám nejlepší možné řešení. Vše zaměříme, poradíme s výběrem materiálů i závěsných systémů, vypočítáme přesnou kalkulaci a tu vám zašleme na email. Kolik bude zaměření a konzultace v interiéru s výpočtem kalkulace, případné úpravy, včetně dopravy na adresu stát?
Sečteno podtrženo: 1 460 Kč bez DPH (cca 4-7 ale i více hodin práce, včetně dopravy a PHM)

Jak to chodí se zakázkou na míru:

CENA ZÁCLON A ZÁVĚSŮ

„A kolik to bude stát?“ – stěžejní otázka jakékoli investice, nejen do interiéru. Zajímá nás všechny, přesto se na ni v některých případech, i při největší snaze, nedá odpovědět Ihned. My na oplátku garantujeme maximální transparentnost v našem postupu.

Když nechcete „hotovku“, ale bytové textilie, nabídku na míru, která padne vašemu interiéru, jako ušitá, je třeba si s cenou trochu počkat a promyslet každý detail. Stojí to ale za to. Ostatně, i na onu „hotovku“ musíte spočítat kolik materiálu budete potřebovat, můžete ho různě nahrazovat a kombinovat. S naceněním našich služeb se to konkrétně má tak:

Není okno, jako okno, ale hlavně, co místnost a celkový interiér, to originál. Koneckonců stejně jako majitel a jeho představy a preference. Alfou omegou naší práce je výběr materiálů, ve kterém se cena může lišit v řádu stovek i tisíců korun. Z toho vyplývá, že jen těžko můžeme předem střílet čísla od boku nebo se zaměřením okenních výklenků bez přesahů pro závěsný systém, bez přesného zaměření a přesného výběru materiálu atp. Okno dokážeme nadekorovat záclonami a závěsy za 3 000, stejně jako za 20 000 Kč, a to už je poměrně zásadní rozdíl. Rozhodně ale chceme, abyste hned od začátku komunikace měli rámcovou představu, v jakém rozpočtu se chcete s bytovými textiliemi pohybovat. Dle toho vám připravíme nabídku materiálů, se kterými se budeme snažit vaše očekávání a rozpočet naplnit.

Pokud máte zájem pouze pro představu, jako první vám proto zašleme náš ceník, abyste sami mohli odhadnout a spočítat si co bude interiérové řešení ve vašem případě přibližně obnášet.

Ceník dekorstudiopraha

Další postup je následující:

1. ZAMĚŘENÍ – bez podrobného zmapování propozic oken a celé místnosti se jen těžko posuneme

Vřele v této fázi doporučujeme využít možnosti osobní konzultace a zaměření interiéru. Světlo a další aspekty vašeho domova jsou totiž jednoduše nepřenosné, a tak preferujeme společné zmapování situace přímo na místě. Přijedeme vybaveni – se vzorníky – velkým množstvím vzorníků, které budeme libovolně přikládat, zkoušet a kombinovat. Samozřejmě nás bude zajímat, jak je váš rámcový rozpočet na celé aranžmá a dekoraci, dle toho vám materiály můžeme nabídnout. Naše cesta za vámi, čas strávený na cestě, v interiéru, nad kalkulací a vedením zakázky stojí 1 460 Kč bez DPH. Každá další konzultace pro úpravu kalkulace je zdarma. 

2. PŘEDBĚŽNÁ KALKULACE – teprve v této fázi mohou začít padat první sumy

Na základě vašeho výběru a naměřených údajů všechno důkladně propočítáme. Rozhodující roli v ceně hraje hlavně už zmíněný výběr materiálů, ale také délka závěsného systému (dle rozměru okna, prostoru kolem okna, ale i vašich očekávání a představ) nelze nabídku přesně zpracovat.

3. ZASLANÁ NABÍDKA NENÍ DOGMA – jsme připraveni kalkulaci upravit

Rozhodnete se nakonec pro jiný materiál, závěsný systém nebo rozměr záclon a závěsů? Jiné řešení aranžmá, jiné řasení materiálů. Jsme tu od toho, abychom reagovali na vaše požadavky a kalkulaci jsme připraveni kdykoli operativně upravit tak, aby přesněji odpovídala vašim představám a finančním možnostem. Díky dobré přípravě, odbornému zaměření, intenzivní komunikaci a osobním konzultacím se nám ale ve většině případů dařit strefit se na první dobrou:)

4. FINÁLNÍ NÁVRH – dospějeme k ideální variantě

V ceně konečné kalkulace je doprava, zaměření, návrh, výpočet kalkulace (4-8 hod při úpravách i více hodin = Již zmíněná konzultace a zaměření v interiéru.). Žádné odhady, spekulace a otevřené cifry, ale přesná a finální čísla, která opět čekají na vaše odsouhlasení a potvrzení, a pak už se nemění. 

Jakmile si dáme zelenou, spouštíme celý proces. Během 3- 6ti týdnů je připraveno. Na míru střižené a ušité záclony a závěsy k vám přijedeme odborně nainstalovat, včetně závěsných systémů, takže nemusíte mít starosti naprosto s žádnými „technikáliemi“. Stačí se posadit, a začít se těšit na to, jaký budete mít nově výhled a pohled na váš domov.

Bytové textilie pro nás v Dekorstudiu Praha nejsou sériovky, ale originální kusy, se kterými tvoříme v každém interiéru nový DOMOV.  

Ralizace záclon a závěsů Praha, Závěsy Beroun, Záclony Příbram, Mníšek pod Brdy, Záclony Rezidence Braník, Rantaa Barandov, Parvi Cibulka, Záclony Vantaa Hloubětín, Záclony pro domy Sophie Schollové Praha, Rodinné domy Letňany Čakovice, Záclony Waltariho Praha, Záclony Emy Destinové Jinočany, Závěsy Praha, Šití záclon a závěsů Praha, Záclony Velvaria Horoměřice, Záclony pro rodinné domy Středočeský kraj, Závěsy Kunice, Závěsy a záclony Pařížská Praha, Salon závěsů Praha 1, Záclony a závěsy Praha 1, Záclony a závěsy pro kancelářské prostory Praha, Záclony a závěsy Breitfeldova Praha, Záclony a závěsy Praha 9, Záclony Praha 9 Prosek, Rolety na míru

NAPIŠTE NÁM