CENA ZÁCLON A ZÁVĚSŮ

Jak to chodí se zakázkou na míru

CENA ZÁCLON A ZÁVĚSŮ

„A kolik to bude stát?“ – stěžejní otázka jakékoli investice, nejen do interiéru. Zajímá nás všechny, přesto se na ni v některých případech, i při největší snaze, nedá odpovědět Ihned. My na oplátku garantujeme maximální transparentnost v našem postupu.

Když nechcete „hotovku“, ale bytové textilie, nabídku na míru, která padne vašemu interiéru, jako ušitá, je třeba si s cenou trochu počkat a promyslet každý detail. Stojí to ale za to. Ostatně, i na onu „hotovku“ musíte spočítat kolik materiálu budete potřebovat, můžete ho různě nahrazovat a kombinovat. S naceněním našich služeb se to konkrétně má tak… 

Není okno, jako okno, ale hlavně, co místnost a celkový interiér, to originál. Koneckonců stejně jako majitel a jeho představy a preference. Alfou omegou naší práce je výběr materiálů, ve kterém se cena může lišit v řádu stovek i tisíců. Z toho vyplývá, že jen těžko můžeme předem střílet čísla od boku nebo se zaměřením okenních výklenků bez přesahů pro závěsný systém atp. Okno dokážeme nadekorovat záclonami a závěsy za 2 000, stejně jako za 20 000 Kč, a to už je poměrně zásadní rozdíl. Rozhodně ale chceme, abyste hned od začátku komunikace měli rámcovou představu, v jakých intencích se chcete s bytovými textiliemi pohybovat. Dle toho vám připravíme nabídku materiálů, se kterými se budeme snažit vaše očekávání a rozpočet naplnit.

Pokud máte zájem pouze pro představu, jako první vám proto zašleme náš ceník, abyste sami mohli odhadnout a spočítat si co bude interiérové řešení ve vašem případě cca. obnášet.

Ceník dekorstudiopraha

Další postup je následující:

1. ZAMĚŘENÍ – bez podrobného zmapování propozic oken a celé místnosti se jen těžko posuneme

Vřele v této fázi doporučujeme využít možnosti osobní konzultace a zaměření interiéru. Světlo a další aspekty vašeho domova jsou totiž jednoduše nepřenosné, a tak preferujeme společné zmapování situace přímo na místě. Přijedeme vybaveni – se vzorníky – velkým množstvím vzorníků, které budeme libovolně přikládat, zkoušet a kombinovat. Samozřejmě nás bude zajímat, jak je váš rámcový rozpočet na celé aranžmá a dekoraci, dle toho vám materiály můžeme nabídnout. Naše cesta za vámi, čas strávený na cestě, v interiéru, nad kalkulací a vedením zakázky stojí 1 460 Kč bez DPH. Každá další konzultace pro úpravu kalkulace je zdarma. 

2. PŘEDBĚŽNÁ KALKULACE – teprve v této fázi mohou začít padat první sumy

Na základě vašeho výběru a naměřených údajů všechno důkladně propočítáme. Rozhodující roli v ceně hraje hlavně už zmíněný výběr materiálů, ale také délka závěsného systému (dle rozměru okna, prostoru kolem okna, ale i vašich očekávání a představ) nelze nabídku přesně zpracovat.

3. ZASLANÁ NABÍDKA NENÍ DOGMA – jsme připraveni kalkulaci upravit

Rozhodnete se nakonec pro jiný materiál, závěsný systém nebo rozměr záclon a závěsů? Jiné řešení aranžmá, jiné řasení materiálu. Jsme tu od toho, abychom reagovali na vaše požadavky a kalkulaci jsme připraveni kdykoli operativně upravit tak, aby přesněji odpovídala vašim představám a finančním možnostem. Díky dobré přípravě, odbornému zaměření, intenzivní komunikaci a osobním konzultacím se nám ale ve většině případů dařit strefit se na první dobrou.

4. FINÁLNÍ NÁVRH – dospějeme k ideální variantě

V ceně konečné kalkulace je doprava, zaměření, návrh, výpočet kalkulace (4-8 hod při úpravách i více hodin = Již zmíněná konzultace a zaměření v interiéru.). Žádné odhady, spekulace a otevřené cifry, ale přesná a finální čísla, která opět čekají na vaše odsouhlasení a potvrzení, a pak už se nemění. 

Jakmile si dáme zelenou, spouštíme celý proces. Během 3- 6ti týdnů je připraveno. Na míru střižené a ušité záclony a závěsy k vám přijedeme odborně nainstalovat, včetně závěsných systémů, takže nemusíte mít starosti naprosto s žádnými „technikáliemi“. Stačí se posadit, a začít se těšit na to, jaký budete mít nově výhled a pohled na váš domov;)

Bytové textilie pro nás v Dekorstudiu Praha nejsou sériovky, ale originální kusy, se kterými tvoříme v každém interiéru nový DOMOV.  

Ralizace záclon a závěsů Praha, Beroun, Příbram, Mníšek pod Brdy