TIPY PRO ZÁCLONY A ZÁVĚSY

ROK S DEKORSTUDIEM UNIVERZÁLNÍ SEZONNÍ TIPY

Jaro se nezadržitelně blíží, bytové textilie ale ročním obdobím zrovna výrazně nepodléhají. Řídíme se hlavně podmínkami v místnosti, jejím účelem a celkovým lazením interiéru a také samozřejmě vaším vkusem. Ať už je pak léto nebo zima, naše realizace se řídí hesly: PRAKTIČNOST & UNIVERZÁLNOST. Čeho se držíme napříč celým rokem? To vám hned teď povíme:)

Bytové textilie by měly být

NA LÉTO – světlo a teplo regulovatelné, prodyšné, dobře ovladatelné pro otevírání a zavírání oken, případně i opakované procházení. A počítat bychom měli i s eliminací zvuků zvenčí i zevnitř, jelikož okna bývají otevřena dlouhodobě.

NA JARO – prachy a pyly, i s těmi by měl povrch a udržovatelnost materiálu záclon a závěsů počítat.

NA PODZIM & ZIMU – tady jde hlavně teploty a pocit pohodlí a útulnosti, případně regulaci intenzivnějšího vnitřního i vnějšího osvětlení. Vhodně zvolené a nainstalované textilie nepřekvapí silnější vítr skrze okna, ani odraz světla od sněhu za nimi.

Naší výhodou je, že jsme v oboru už opravdu víc než jen pár ročních období, a tak víme, co všechno je třeba brát při dekoraci oken na vědomí, aby sloužily, ať už je venku Sahara nebo Sibiř. Zároveň u nás je opravdu z čeho vybírat a kombinovat. Naše vzorkovnice a velký výběr vás na začátku možná „zaskočí“, s naší pomocí se ale rychle zorientujete a oceníte širokou nabídku. 

Víte, že například existují moderní materiály, jako jsou dimoutové a blackoutové závěsy, které řeší nejen míru prostupnosti světla, ale jsou i termoregulační, tedy ekologické? V kombinaci s lehčími voálovými záclonami vzniká variabilní kombinace pro všechna roční období i jejich (v Českých podmínkách často nepředvídatelné) varianty. To jen příklad z mnoha, víc společně můžeme probrat na osobní konzultaci přímo u vašeho okna / oken. 

 

Ročním obdobím a počasí zdar – budeme se těšit při realizaci záclon,  závěsů a bytového textilu. Realizujeme po celé České Republice

Kam si nás zavoláte, tam rádi přijedeme :)

BYTOVÝ DESIGNER PRAHA, INTERIÉRY PRAHA, DESIGNER PRAHA, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA, ITERIÉRY PŘED A PO PRAHA, ZÁCLONY A ZÁVĚSY PRAHA, ŘÍMSKÉ ROLETY PRAHA, ZÁVĚSY A ZÁCLONY BYTY K BERANOVU PRAHA, ZÁCLONY SCHOLLOVA PRAHA, ZÁCLONY KURTA HUBERA PRAHA, ZÁCLONY EMY DESTINOVÉ JINOČANY, ZÁCLONY DOBŘEJOVICE, ZÁCLONY KLADNO, ZÁVĚSY ČESKÝ BROD, ZÁCLONY BENEŠOV, ZÁCLONY A ZÁVĚSY MĚLNÍK, ZATEMŇOVACÍ ZÁVĚSY PRAHA, ZÁVĚSY DARAMIS, ZÁCLONY A BYTOVÝ TEXTIL PRAHA,