JARO JE ZA ROHEM A S NÍM I OSVĚŽENÍ PRO VÁŠ INTERIÉR

Pranostiky na březen říkají, že březnové slunce, má krátké ruce. Březen…za kamna vlezem. Březen bez vody, duben bez trávy.

Pravda, jaro, to je hlavně čas na přípravu zahrad, zahrádek, ale neměli bychom opomíjet ani naše domovy. Připravili jsme si pro Vás malou inspiraci – jak jinak, než v barvě jarní zeleně. ;)

Zelená barva v interiéru vnese do pokojů svěžest, pocit novosti a blízkost přírody. 

Pro interiér jsou typické zejména estetické požadavky, které řeší  interiérový design. Barvy místností ve vašem interiéru jsou přímým odrazem vaší osobnosti. I když si to bezprostředně možná neuvědomujete, vaše okolí má přímý vliv na vaši náladu a momentální psychické rozpoložení. Proto bychom se měli pečlivě zabývat nejen tím, jaké barvy se objeví na našich stěnách, ale i v celkovém barevném schématu našeho domova.

Abychom docílili krásného a příjemného interiéru, je potřeba jej posuzovat jako celek. Proto vždy konzultujeme materiál přímo u našich klientů v Praze a širokém okolí. Dodáme na míru ušité záclony v Praze, designové závěsy, kolejnice nebo dekorativní tyče, římské rolety, stínící rolety a ostatní zatemňovací techniku. Materiál dovezeme, a dle preferencí zákazníka, vybereme materiál s dohlédnutím na každý detail.

Specializujeme se na záclony, závěsy, závěsné techniky, římské roletky, plně zatemňovací rolety, ale i další doplňkové dekorace do interiérů, jako jsou polštáře, přehozy a potahy. Poskytujeme zakázkové šití ale i samostatnou metráž. Najdete u nás i nejmodernější rolety značek Duo Den a Noc, a poradíme vám i s vhodnými doplňky do interiéru.

Doprava a montáž jsou pro nás samozřejmostí. S blížícím se jarem nabízíme i doplňkové služby, jako je mytí oken a profesionální čištění záclon a závěsů. Přijedeme, záclonky sundáme, vyčistíme, vyžehlíme a znovu pověsíme.

Jarní očistu pro Vaše okna jednoduše zařídíme za Vás ;) 

Rozprouděte ve vašem domově energii pro novou sezonu :)  

DEKORSTUDIO PRAHA 

ZÁCLONY A ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL, PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY NA MÍRU

Chcete získat více informací?