DALO BY SE ŘÍCI, ŽE SE BLÍŽÍ JARO :)

DALO BY SE ŘÍCI, ŽE SE BLÍŽÍ JARO :) Už se všichni těšíme, až bude vše zelené;) 

Pranostiky na březen říkají, že březnové slunce, má krátké ruce. Březen…za kamna vlezem. Březen bez vody, duben bez trávy.

Jaro, to je čas na přípravu zahrad, zahrádek, ale i našich domovů. Znovu probouzející se energie.

Připravili jsme si pro Vás malou inspiraci :) jak jinak než v barvě jarní zeleně ;)

Zelená barva v interiéru vnese do pokojů svěžest, pocit novosti a blízkost přírody. 

Interiér označuje vnitřní prostor objektu. Vnější prostory se nazývají  exteriér. Interiér stavby je obvykle vymezen podlahou, stěnami a stropy či klenbami. Pro interiér jsou typické zejména estetické požadavky, které řeší  interiérový design. Barvy místností ve vašem interiéru jsou přímým odrazem vaší osobnosti. Málokdo si to bezprostředně uvědomuje, ale naše okolí má přímý vliv na naši náladu a momentální psychické rozpoložení. Proto bychom se měli i pečlivěji zabývat tím, jaké barvy se objeví nejen na našich stěnách, ale v celkovém barevném schématu našeho domova.

Abychom docílili krásného a příjemného interiéru, je potřeba jej posuzovat jako celek. Proto vždy konzultujeme materiál přímo u našich klientů v Praze a širokém okolí. Dodáme na míru ušité záclony v Praze, designové závěsy, kolejnice nebo dekorativní tyče, římské rolety, stínící rolety a ostatní zatemňovací techniku. Materiál dovezeme, dle preferencí zákazníka vybereme materiál a myslíme na každý detail.

Specializujeme se na záclony, závěsy, závěsné techniky, římské roletky, plně zatemňovací rolety ale i další dopňkové dekorace do interiérů jako jsou polštáře, přehozy a potahy. Poskytujeme zakázkové šití ale i pouhou metráž. Jsou u nás k dostání i velice moderní rolety Duo Den a Noc.  Poradíme i s vhodnými doplňky do interiéru.

Samozřejmostí je doprava a montáž. S blížícím se jarem nabízíme i doplňkové služby jako je mytí oken a profesionální čištění záclon a závěsů. Přijedeme, Vaše záclonky sundáme, vyčistíme, vyžehlíme a znovu pověsíme.

Jarní očistu pro Vaše okna zařídíme za Vás ;) 

Rozprouděte ve vašem domově novou energii :)  

DEKORSTUDIO PRAHA 

ZÁCLONY A ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL, PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY NA MÍRU

Chcete získat více informací?