PROČ BYTOVÉ DOPLŇKY NA MÍRU A POMOC ODBORNÍKA?

PROČ BYTOVÉ DOPLŇKY NA MÍRU A POMOC ODBORNÍKA?

 

SPRÁVNÁ DÉLKA 

U závěsů, stejně jako u záclon, hraje roli jejich správná délka. Závěs by vždy měl být vždy delší než záclona. Při výpočtu délky musíme vzít v potaz instalovaný závěsný systém, řasící pásku, záložky a rozdíl centimetrů nad okenním výklenkem a instalovaným závěsným systémem. V případě, že chceme následovat moderní trendy a materiál „válet po zemi“ tak musíme počítat i s těmito centimetry.

SPRÁVNÉ ŘASENÍ

Kromě materiálu je na závěsech nejzajímavější jejich řasení. U řasení záclon a závěsů se již upoustilo od klasického skládání. Velice šikovnou pomůckou jsou řasící pásky s různými sklady a v různých variantách řasení.

Vybrat tu správnou a napočítat materiál tak, aby sklady krásně vyšly, není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.  Některé pásky se pohybují od běžného navlnění přes jednoduché či vícenásobné sklady až po husté řasení. Každý materiál si žádá své. Svůj osobní přístup.

SPRÁVNÉ DOPLŇKY

U závěsů, je důležité nejen to, jak vypadají, když je roztáhneme přes celé okno, ale také to, jak vypadají tehdy, když plní jen dekorační funkci. Lze je nechat volně splývat podél oken, delší závěsy vypadají dobře také sepnuté, a to buď úchytem ze stejného materiálu, nebo zdobnou „sponou“. Polštáře, přehozy, povlečení, závěsná technika, i tyto doplňky by samozřejmě měly perfektně ladit s ostatním interiérem.

 

Všechny tyto aspekty tvoří celkový dojem z interiéru.   

 

KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP

Pomoc odborníka v oblasti interiérů je jako diagnostika, kterou provádí lékař. Bez správné diagnózy nelze zahájit správnou léčbu, bez profesionálně zvládnutého projektu jen stěží dosáhnete interiéru podle svých představ.

Na toto všechno myslíme za Vás.  

Dopřejte Vašemu domovu to nejlepší ;)

DEKORSTUDIO PRAHA 

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA 

Chcete získat více informací?