PROČ BYTOVÉ DOPLŇKY NA MÍRU A V ČEM SE VYPLATÍ POMOC ODBORNÍKA?

PROČ BYTOVÉ DOPLŇKY NA MÍRU A V ČEM SE VYPLATÍ POMOC ODBORNÍKA?

SPRÁVNÁ DÉLKA 

U závěsů, stejně jako u záclon, hraje roli jejich správná délka – závěs by měl být vždy delší než záclona. Při výpočtu délky musíme vzít v potaz instalovaný závěsný systém, řasící pásku, záložky a rozdíl centimetrů nad okenním výklenkem a instalovaným závěsným systémem. V případě, že chceme následovat moderní trendy a materiál tak trochu „válet po zemi“, musíme počítat i s těmito centimetry.

SPRÁVNÉ ŘASENÍ

Kromě materiálu je na závěsech nejzajímavější jejich řasení. U řasení záclon a závěsů se již upustilo od klasického skládání. Velice šikovnou pomůckou jsou řasící pásky s různými sklady a v různých variantách řasení.

Vybrat tu správnou a napočítat materiál tak, aby sklady krásně vyšly, není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.  Některé pásky se pohybují od běžného navlnění přes jednoduché či vícenásobné sklady až po husté řasení. Každý materiál si žádá své – svůj individuální přístup.

SPRÁVNÉ DOPLŇKY

U závěsů je důležité nejen to, jak vypadají, když je roztáhneme přes celé okno, ale také když plní „jen“ dekorační funkci. Lze je nechat volně splývat podél oken, delší závěsy pak vypadají dobře také sepnuté, a to buď úchytem ze stejného materiálu, nebo zdobnou „sponou“. A polštáře, přehozy, povlečení nebo závěsná technika? I tyto doplňky by samozřejmě měly perfektně ladit s ostatním interiérem! 

 

Všechny tyto aspekty totiž tvoří celkový dojem z interiéru.   

KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP

Pomoc odborníka v oblasti interiérů je jako diagnostika, kterou provádí lékař. Bez správné diagnózy nelze zahájit správnou léčbu, bez profesionálně zvládnutého projektu jen stěží dosáhnete interiéru podle svých představ.

Na veškeré aspekty myslíme za Vás.  

Tak dopřejte Vašemu domovu tu nejlepší péči. ;)

s DEKORSTUDIO PRAHA 

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA 

Chcete získat více informací?