INTERIÉROVÝ DESIGNER RADÍ

5 důvodů, proč jsou motorizované kolejnice s tichým pohonem skvělá volba pro vaše okna

Ten pocit, když už usínáte, ale vzpomenete si, že ještě není zataženo. Nebo když se naopak ráno probudíte, chcete si hovět v posteli se snídaní a knížkou, ale chybí vám přirozené světlo. Znáte a chcete změnu? Pak byste se měli poohlédnout po motorizovaných kolejnicích. Řekneme vám proč…

Nastavení závěsů podle toho, jak se vyspíte :)

Tento hi-tech systém není o žádné lenosti vstávat. Jen o naprostém komfortu v tom, jak potřebujete zakrytí oken mít podle aktuálních potřeb. U motorizované kolejnice lze nastavit nejen rychlost pohybu závěsu, ale i stupeň – úroveň zakrytí/ odkrytí a to i v závislosti na typu vašeho umělého osvětlení v místnosti.

A to ticho…

A není to hlučné? To je snad nejčastější otázka, která v souvislosti se smart řešením kolejnic padne. Když se řekne motor, vybaví se vám řev. Tohle slovo ale nemá s motorizovanými kolejnicemi co dělat. Jejich pohyb vydává zvuk o maximu 35 decibelů, což je jemné bzučení, které ani nepostřehnete. Motory navíc fungují na baterie, mimo provoz jsou tedy tiché 100%.

Univerzálnost

Další častým mýtem je, že motorizované kolejnice nic neudrží. Hotelové sítě po celém světe by vás přesvědčily o opaku. V jejich pokojích a lobby motorizované kolejnice udrží závěsy, které mají třeba až 50 kg. A hlavně – není třeba vybírat nijak specializované textilie. Motorizované kolejnice s tichým pohonem si poradí a udrží jakékoli materiály si vyberete.

Vzhled

Žádné garnýže, žádné kroužky – čistý a v podstatě neviditelný systém, který nijak nezasáhne a nenaruší vzhled vašeho interiéru. Ideální volba pro všechny moderní minimalisty, kteří vědí, co chtějí.

Snadná údržba

Co je elektrizované, je komplikované, zejména na pravidelnou údržbu. Omyl! Jedná se o moderní vychytávku, u které technici mysleli na podmínky v interiérech. Prach, špína, plíseň a vlhkost tedy chod kolejnic nijak neohrožují, jelikož jsou chytře kryty. A pokud je přeci jen třeba, čištění není nijak složité. Technici Dekor Studia Praha vám navíc rádi s údržbou pomohou.

Na tohle smart řešení interiérového textil designu si rychle zvyknete a už nebudete chtít jinak, to nám věřte. Rádi vám ukážeme reference, po kterých už další důvodu potřebovat nebude. Prostě jen zmáčknete tlačítko a užijete si ten pocit, když vás vaše závěsy poslouchají na slovo.  

Velvaria Horoměřice, Byty Waltariho, Realizace interiérů Rezidence u lesa, Waltariho Praha 9 Hloubětín, Lappi Hloubětín, Suomi Hloubětín, Záclony a závěsy Praha