INTERIÉROVÝ DESIGNER RADÍ

5 důvodů, proč jsou motorizované kolejnice s tichým pohonem skvělá volba pro vaše okna

Ten pocit, když už usínáte, ale vzpomenete si, že ještě není zataženo. Nebo když se naopak ráno probudíte, chcete si hovět v posteli se snídaní a knížkou, ale chybí vám přirozené světlo. Znáte a chcete změnu? Pak byste se měli poohlédnout po motorizovaných kolejnicích. Řekneme vám proč :)

Nastavení závěsů podle toho, jak se vyspíte:)

Tento hi-tech systém není o žádné lenosti vstávat. Jen o naprostém komfortu v tom, jak potřebujete zakrytí oken mít podle aktuálních potřeb. U motorizované kolejnice lze nastavit nejen rychlost pohybu závěsu, ale i stupeň – úroveň zakrytí/ odkrytí a to i v závislosti na typu vašeho umělého osvětlení v místnosti.

A to ticho… :)

A není to hlučné? To je snad nejčastější otázka, která v souvislosti se smart řešením kolejnic padne. Když se řekne motor, vybaví se vám řev. Tohle slovo ale nemá s motorizovanými kolejnicemi co dělat. Jejich pohyb vydává zvuk o maximu 35 decibelů, což je jemné bzučení, které ani nepostřehnete. Motory navíc fungují na baterie, mimo provoz jsou tedy tiché.

Univerzálnost

Další častým mýtem je, že motorizované kolejnice nic neudrží. Hotelové sítě po celém světe by vás přesvědčily o opaku. V jejich pokojích a lobby motorizované kolejnice udrží závěsy, které mají třeba až 50 kg. A hlavně – není třeba vybírat nijak specializované textilie. Motorizované kolejnice s tichým pohonem si poradí a udrží jakékoli materiály si vyberete.

Vzhled

Žádné garnýže, žádné kroužky – čistý a v podstatě neviditelný systém, který nijak nezasáhne a nenaruší vzhled vašeho interiéru. Ideální volba pro všechny moderní minimalisty, kteří vědí, co chtějí.

Snadná údržba

Co je elektrizované, je komplikované, zejména na pravidelnou údržbu. Omyl! Jedná se o moderní vychytávku, u které technici mysleli na podmínky v interiérech. Prach, špína, plíseň a vlhkost tedy chod kolejnic nijak neohrožují, jelikož jsou chytře kryty. A pokud je přeci jen třeba, čištění není nijak složité. Technici Dekor Studia Praha vám navíc rádi s údržbou pomohou.

Na tohle smart řešení interiérového textil designu si rychle zvyknete a už nebudete chtít jinak, to nám věřte. Rádi vám ukážeme reference, po kterých už další důvodu potřebovat nebude. Prostě jen zmáčknete tlačítko a užijete si ten pocit, když vás vaše závěsy poslouchají na slovo.  

Velvaria Horoměřice, Byty Waltariho, Realizace interiérů Rezidence u lesa, Waltariho Praha 9 Hloubětín, Lappi Hloubětín, Suomi Hloubětín, Záclony a závěsy Praha, Záclony, závěsy Nové Chabry Praha, Záclony K Beranovu Praha, Realizace záclon a závěsů rodinné domy Praha 9 Čakovice, Na Pramenech, Záclony Forestviews, Záclony Liliová Kamenice, Záclony rodinné domy Schollova, Rodinné domy Nad robotou Dobřejovice, Rodinné domy Klučov, záclony a závěsy Klučov, Záclony Tábor, Závěsy Benešov, Závěsy Sázava, Záclony a závěsy Český Brod, Závěsy Klecany, Závěsy Mělník, Realizace záclon U Řepory Praha Stodůlky, Závěsy Čakovice, Interiérový designer Praha, Interiérový designer, Záclony U Sadu Dobřejovice

NAPIŠTE NÁM