INTERIÉRY 2020/2021: ALL-IN-ONE

HESLO INTERIÉRŮ 2020/2021: ALL-IN-ONE

Do kanceláří rolety a stínidla, domů praktické a zároveň efektivní závěsy a záclony – ještě nedávno oddělené světy se začaly čím dál více prolínat, a i interiérový design tak musí reagovat na společenské změny naší doby. Práce z domova a multifunkčnost prostor totiž s dost velkou pravděpodobností budou i do budoucna témata, která budeme řešit. V Dekorstudiu Praha jsme stále připraveni.  

 

 

1. VÝBĚR MATERIÁLU

Disponujeme širokým portfoliem / vzorkovnicemi vysoce kvalitních, dekorativních i funkčních, interiérových textilií, včetně doplňkových prvků – je tak opravdu z čeho vybírat dle aktuálních, i velmi specifických potřeb.

2. NÁVRH

Máme zkušenosti s návrhy a realizacemi nejrůznějších prostor. Hotely, kanceláře, domácnosti – že teď pracujeme tam, kde jsme předtím jen žili, žijeme tam, kde pracujeme, a „dovolenou“ si dopřáváme maximálně v obývacím pokoji, naše designéry jen tak nezaskočí. Jsme schopni efektivně zkombinovat bytové textilie tak, aby byly posloužily všem účelům.

3. ŘEŠENÍ

„I z mála jde udělat více“ naše motto a zároveň výzva. Dokážeme tak kreativně navrhnout nejen nové interiéry, ale i redesigny existujících řešení, která nevyhovují novým podmínkám.

DOMOV 

Místo, kde trávíme 90 % našeho času musí mít duši a ani tenhle aspekt pro nás není nic nového pod sluncem. Bytové textilie pro nás vždy byly a budou nástroje pro tvoření pohodlí, funkčnosti, atmosféry, oázy klidu a pohody – domova.

Interiér vnímáme jako živou součást našeho života, a měl by vaše proměny, životní situace vždy reflektovat. My jsme tu od toho, aby tahle symbióza fungovala. Obraťte se na nás -možnosti redesignu vašich prostor přijedeme přímo k vám zkonzultovat za 1 460 Kč bez DPH (cca 4-7 hod včetně dopravy)