STĚHUJETE SE A NEVÍTE JAK SI PORADÍTE?

DÍKY TĚMTO MOŽNOSTEM UŽ NAD TÍM ANI PŘEMÝŠLET NEMUSÍTE 

Nové bydlení s DEKOR STUDIEM PRAHA

Stavět, nebo jen hledat nové bydlení – to je náročný běh na dlouhou trať, na tom se shodneme všichni. Jakmile jste v cílové rovince, hodně se vám uleví. Zároveň ale víte, že s novými klíči to jen tak nekončí. Teď přichází na řadu interiér, třešnička na dortu, kterou si většinou bereme na starost my ženy. Máme totiž své jasné představy a víme, jak má vypadat domácnost, kde se rodina bude cítit dobře. Bytový textil je ženskou výsostnou doménou speciálně. Teorie je ale jedna věc, praxe druhá. Z katalogů, vzorníků, metru a tužky se vám může zatočit hlava. Jde to ale i jinak! O pořízení dokonalých záclon a závěsů do vašeho interiéru se umí od A do Z postarat Dekor Studio Praha s designérem interiérů. Přečtěte si, co pro vás můžeme udělat. 

Pomáháme ženám, ale nejenom jim;)  plnit jejich představy. Nejednou nás pochválil i muž z domácnosti, kde jsme realizovali;) Toho si vždy MOC ceníme.   

Konzultace v pohodlí domova

Z naší nabídky závěsů, záclon a látek si samozřejmě můžete vybrat přímo ve vzorkovně-showroomu Dekor Studia Praha. Jste vítány, milé dámy, na prohlídku včetně kávy! Je nám ale jasné, že při návštěvě studia musí naplno fungovat představivost, a i ta je mnohdy krátká. V takových případech pomůže příjezd designéra interiérů přímo do prostor, na kterých je třeba zapracovat. Dorazíme za vámi kamkoli v Praze a Středočeském kraji, ale i kamkoli jinam, ka si nás zavoláte;) a přivezeme si sebou naše opravdu rozsáhlé vzorníky tak, abychom společně mohly zkoušet a kombinovat, jak dlouho jen budete potřebovat. Konzultace na místě je výhra i proto, že designér může naplno zapojit své zkušenosti s estetickým a zároveň funkčním bytovým textilem pro vaše okna. Obhlédneme typy oken, míru denního světla, a mnoha dalších parametrů, na které je potřeba myslet. Následně vám navrhneme možná řešení, vyzkoušíme, jak by fungovala, a provedeme předběžné proměření pro nacenění a ušití. Zatímco byste ztratily hodiny času obcházením obchodů, vybíráním naslepo, půjčování a vracením vzorníků, zůstáváte místo toho domova s rodinou beze stresu, a máte čas promyslet si vše v klidu. Může se dokonce stát, že pro záclony a závěsy v některých místnostech už doma máte skvělý materiál. Pokud to tak je, rozhodně vám nebudeme nic rozmlouvat. Budete-li chtít, pomůžeme vám s úpravami a šitím záclony tak, abyste mohly domácí zdroje naplno zužitkovat. To ale není všechno :)

Vše vyladíme do posledního detailu

Interiérový design je komplexní a živelný proces, a tak se během společné diskuze spontánně dostaneme od oken i ke zbytku místnosti. Díky našim osobním konzultacím zjistíte, jak důležitá je volba správného typu a materiálu, včetně zpracování záclony a závěsů, aby se vám v interiéru žilo po všech stránkách opravdu komfortně, jako v bavlnce. Nedáme na krátkodobý wow efekt, naším cílem je, aby vám záclony a závěsy z Dekor Studia Praha sloužily dlouho, roky – neomrzely vás a neztrácely svou funkčnost. Kvalita by stále měla být podmínka číslo jedna i v bytových textiliích a my na všechny tyto aspekty dohlédneme. Ušetříte tak za práci architekta, který čas nemá přímo v bytových textiliích takový přehled. 

Funguje to?

Mnoho žen z řad našich klientek je tomto ohledu zajedno. Jedna z milých zpráv mluví za všechno:

Skvěle ušito, skvěle vymyšleno, velmi oceňuji velkou úsporu času a starostí, kterou mi Dekorstudio Praha ušetřilo tím, že jsem nemusela nikde běhat a hledat. Přijeli přímo k nám s velkým množstvím vzorníků. Z toho jsem byla až překvapená, kolik krásných materiálů mají. Vše zaměřili a díky tomu, že přijela i designérka, jsem si vybrala, jinak bych byla asi trochu ztracená. Interiér i vymalovali, dodali a namontovali kolejnice, záclony a závěsy pověsili. Mohu jen doporučit. 

recenze dekorstudiopraha

Tak vsaďte i vy na odbornou pomoc a rychle se zabydlete v novém. S Dekor Studiem Praha na to nezůstanete samy. 

NAPIŠTE NÁM

Záclony a závěsy Na Neklance Praha 5, Záclony a závěsy Port Karolína Praha, Záclony a závěsy Waltariho Praha 9, SUOMI Hloubětín – etapa VANTAA, Záclony Dubského Malešice, Záclony Předboj, Záclony Benešov, Závěsy Kutná Hora, Záclony Praha Karlín, závěsy Nové Chabry Praha, Záclony K Beranovu Praha, ZÁCLONY SCHOLLOVA PRAHA, ZÁCLONY KURTA HUBERA PRAHA , ZÁCLONY SOPHIE SCHOLLOVÉ