KUSOVÉ ZÁCLONY ANO NEBO NE?

Záclony a závěsy jsou stálice v bytových dekoracích. Módní byly, jsou a budou stále. Mění se materiál, délka a vzory. Ve světě, který určuje trendy nenajdeme moc záclon, které jsou krátké. Nad topení, nad parapet, 4 cm nad zem a tak podobně. Módní trend určuje spíše záclony až na zem. Interiér vždy působí elegantněji a celistvě. Kompozice celého pokoje je pak sjednocená. A celkový dojem honosnější. Vyhneme se i nechtěnému pronikání světla, například pod parapetem. Jak sluníčko po obloze cestuje, mění se i jeho svit k nám do oken.

Módní trend v nakupování věcí ihned, které jsou vyráběné ve velkém, za co nejmenší cenu určují obchodní domy. Tyto domy pak volí rozměry záclon převážně kusových s takovou metráží, aby bylo možné je použít na okna většiny rozměrů.

Zákazníci zaujatí cenou materiálu, často ne moc kvalitního jsou přesvědčeni, že pro jejich okna jsou kusové záclony to nejlepší řešení. Bohužel jsou po pověšení na okna často rozčarováni výsledkem. A švadleny, které tyto materiály upravují na míru jsou rozčarovány výrobou, protože povětšinou materiál nejde stříhat po niti, což je polovina práce švadleny. Příprava ;) Švadlena poté musí materiál pečlivě po centimetru odměřovat což znamená, že zákazník, který se snaží ušetřit na materiálu neušetří za šití, pokud se nejedná o domácí práci. V celkovém výsledku investují peněz mnohem více, protože první jejich volba byla kusová záclona a až ta další pomoc profesionála a zakázkové šití. Jakákoli kusová záclona s univerzálním rozměrem na okna nikdy neudělá takový efekt, jako záclona ušitá na míru.

Pokud přece jen kusové záclony, tak ve více než dvou kusech, aby řasení odpovídalo alespoň řasení 1:2. Osobně si myslíme, že kupovat kusové záclony není třeba. Na trhu jsou velice kvalitní materiály, které lze dostat od 80 Kč a ty si poté nechat ušít na míru s řasením pro přesnou potřebu Vašeho okna. Výsledek je i za minimální cenu maximální ;) Přímo v Praze a okolí, přímo ve Vašem interiéru;)

Návrh vzniká postupně, v několika krocích:

  • při konzultaci, i telefonické se zeptáme na Vaší představu
  • přijedeme k Vám do interiéru, kam dovezeme ukázku materiálů a zaměříme okna
  • na základě vybraných materiálů vypočítáme předběžnou kalkulaci, přímo Vám na míru, dle Vašich představ a možností
  • doladíme detaily
  • a realizujeme

Neprodáváme kusové záclony, protože jsme profesionálové, kteří přizpůsobí nabídku přímo Vaší poptávce a vyberou pro Vás a Váš domov to nejlepší možné řešení, za cenu, kterou určujete Vy. Nabízíme záclonky od 88 Kč.

Nabízíme velké množství kvalitních materiálů, zakázkové šití záclon i závěsů v Praze a širokém okolí.

Přijedeme na konzultaci do Vašeho interiéru. Tam probereme, jaký nábytek jaké barvy plánujete v bytě mít, pokud ho ještě nemáte. Vše porovnáme i s barvou sedačky či postele, a poradíme s výběrem vhodného materiálu dle Vašich preferencí. Probereme všechny možné varianty řešení Vašeho interiéru s pomocí záclon, závěsů a jiných textilních doplňků.

Po té si u nás můžete nechat zhotovit celou zakázku nebo pouze převzít materiál.

 

Chcete získat více informací?

DEKORSTUDIO PRAHA 

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL PRAHA