VOÁL NEBO ORGANZA?

Voál, jméno záclony je odvozeno z francouzského slova, které lze přeložit jako závoj. Už jeho název napovídá, že je to velice vhodný materiál k použití pro design interiérů. Speciálně na okna. Je to lehká, světlo propustná tkanina, která zútulní každý pokoj. Je velice ceněna pro svou nadčasovost a jednoduchost. Nepopírá v interiéru ostatní dekorace, ale pouze je vhodně doplňuje. 

Voál je díky atraktivní ceně velmi oblíbený . U nás nabízíme voály ve třech základních barevných odstínech. Jedná se o sněhově bílou, lomenou bílou a krémovou. Ale i v široké škále barev pastelových. Spodní strana je opatřena olůvkem, které pomáhá materiálu pěkně splývat. Vhodné řasení zajistí dokonalý výsledek ;) 

Organza je oproti voálu tužší tkanina. Je ale lehká a její tuhosti se netřeba obávat. Záclony z organzy se řadí k luxusnějším typům záclon. Tento materiál je tkaný velmi hustě a z jemných vláken. Působí velmi lehce a vzdušně. Oproti voálu je o něco dražší. Dražší cena je dána tím, že se tato látka tká mnohem déle a z více vláken než běžné tkaniny a dražší je i samotný materiál na tkaní tohoto materiálu. Je velice efektivní. Působí vznešeně.

Nabízíme organzy barevné, se vzorem, bez vzoru, s leskem i bez lesku.  

Zakládáme si na tom, že každý interiér je zcela individuální, jako lidé, kteří v něm bydlí, proto Vám jednoznačně nedoporučujeme cestu: ložnice = organza, obývací pokoj = voál. Zakládáme si na tom, že naše práce dolazuje celkový vzhled interiéru a pro to, je potřeba brát interiér jako celek. Vhodně doladit záclony s ostatními prvky v interiéru. 

Pokud si nejste jisti, jaký materiál zvolit, jestli použít do Vašeho interiéru voál nebo organzu, s výběrem Vám pomůžeme. 

DEKORSTUDIO PRAHA 

ZÁCLONY, ZÁVĚSY, BYTOVÝ TEXTIL, ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY PRAHA 

Chcete získat více informací?