STAČÍ MÁLO A VÁŠ DOMOV SE ZMĚNÍ K NEPOZNÁNÍ

 

Dodejte interiéru punc luxusu pomocí metalických barev s použitím látek  

 

Pozvedněte svůj interiér na vyšší level. Zlatá, stříbrná nebo měděná. Metalické barvy jsou velice efektivní a v interiéru je nelze přehlédnout. Dodávají interiéru na exkluzivitě a působí čistě, až honosně. V malém množství dokážou metalické barvy nádherně oživit jinak strohý a nudný interiér. 

Lesklé plochy s kovovým nádechem sluší každému modernímu interiéru. V rozumných dávkách zlatá barva, různobarevné metalické efekty ani lesk umělých diamantů moderním interiérům rozhodně neškodí. Metalické barvy se velmi dobře hodí k doplnění interiéru v doplňcích jako je bytový textil, ložní prádlo, ale i v doplňcích dekoračních jako například na rámech obrazů, zrcadel, váz a svícnů. 

     

Zlatá barva v téměř každém evokuje pocit něčeho hřejivého a výjimečného. Je optimistická, osvětluje, září. Zlato odpradávna symbolizovalo bohatství, moc, vznešenost a také nesmrtelnost a nadčasovost. Prospívá tmavým místnostem a částem domu nebo bytu orientovaným na sever. Zlatá nikdy nevyjde z módy;) Nepodléhá ani aktuálním trendům, vždycky bude top;) Říká se, že stříbrná barva je pak spíše barvou romantiků a snílků. Zejména v moderních domácnostech se objevuje na řadě doplňků z nerezu, chromu nebo hliníku, ať už jde o úchyty, kliky, rámy, kování nebo na záclonových tyčích a kolejnicích pro záclony a závěsy. Pro někoho však může na rozdíl od veselé zlaté symbolizovat smutek. Obě barvy se skvěle doplňují s různými pestrými a pastelovými barvami.  

Pokud volíme závěsný systém pro záclony nebo závěsy právě ve zlaté, antik nebo stříbrné barvě, vždy je lepší volit nejdříve látku – materiál ze kterého hotový závěs nebo záclona bude. Pokud máme zvoleno, dále vybíráme vzhledem k interiéru a ostatním prvkům v místnosti barvu a typ závěsného systému. Proč zrovna tento postup? Protože zatažená záclona nebo závěs je hned po podlaze a stěnách ta největší souvislá plocha v interiéru. Pokud nám na interiéru záleží a nechceme ho odbýt, tak by jsme patřičnou důležitost měli klást i na záclony, závěsy a polštářky či jiné textilní prvky interiéru.  

DEKORSTUDIO PRAHA

Záclony a závěsy, šití záclon a závěsů Praha a okolí bytový textil, rolety, závěsné systémy, kolejnice, garnýže, dekorativní tyče  Praha  

Chcete získat více informací?

Nové byty Praha Troja Residence, Nové byty Lovosická, Nové byty Na pomezí Praha, Novostavby Praha