STAČÍ MÁLO A VÁŠ DOMOV SE ZMĚNÍ K NEPOZNÁNÍ

Dodejte interiéru punc luxusu pomocí metalických barev s použitím látek  

 

Pozvedněte svůj interiér na vyšší level. Zlatá, stříbrná nebo měděná. Metalické barvy jsou velice efektivní a v interiéru je nelze přehlédnout. Dodávají interiéru na exkluzivitě a působí čistě, až honosně. V malém množství dokážou metalické barvy nádherně oživit jinak strohý a nudný interiér.  

 

Lesklé plochy s kovovým nádechem sluší každému modernímu interiéru. V rozumných dávkách zlatá barva, různobarevné metalické efekty ani lesk umělých diamantů moderním interiérům rozhodně neškodí. Metalické barvy se velmi dobře hodí k doplnění interiéru v doplňcích jako je bytový textil, ložní prádlo, ale i v doplňcích dekoračních jako například na rámech obrazů, zrcadel, váz a svícnů. 

     

Zlatá barva v téměř každém evokuje pocit něčeho hřejivého a výjimečného. Je optimistická, osvětluje, září. Zlato odpradávna symbolizovalo bohatství, moc, vznešenost a také nesmrtelnost a nadčasovost. Prospívá tmavým místnostem a částem domu nebo bytu orientovaným na sever. Zlatá nikdy nevyjde z módy;) Nepodléhá ani aktuálním trendům, vždycky bude top.

Říká se, že stříbrná barva je pak spíše barvou romantiků a snílků. Zejména v moderních domácnostech se objevuje na řadě doplňků z nerezu, chromu nebo hliníku, ať už jde o úchyty, kliky, rámy, kování nebo na záclonových tyčích a kolejnicích pro záclony a závěsy. Pro někoho však může na rozdíl od veselé zlaté symbolizovat smutek. Obě barvy se skvěle doplňují s různými pestrými i pastelovými barvami.  

Pokud volíme závěsný systém pro záclony nebo závěsy právě ve zlaté, antik nebo stříbrné barvě, vždy je lepší volit nejdříve látku – materiál ze kterého hotový závěs nebo záclona bude. Pokud máme zvoleno, dále vybíráme vzhledem k interiéru a ostatním prvkům v místnosti barvu a typ závěsného systému. Proč zrovna tento postup? Protože zatažená záclona nebo závěs je hned po podlaze a stěnách ta největší souvislá plocha v interiéru. Pokud nám na interiéru záleží a nechceme ho odbýt, tak by jsme patřičnou důležitost měli klást i na záclony, závěsy a polštářky či jiné textilní prvky interiéru.  

DEKORSTUDIO PRAHA

Záclony a závěsy na míru PRAHA, šití záclon a závěsů Praha. Bytový textil, rolety, rolety plisé, závěsné systémy, kolejnice, garnýže, dekorativní tyče  Praha, včetně montáže. 

Chcete získat více informací?

Nové byty Praha Troja Residence, Nové byty Lovosická, Nové byty Na pomezí Praha, Novostavby Praha, Rodinné domy Praha, Záclony a závěsy Mělník, Záclony Benešov, Záclony Letňany Praha, Závěsy Čakovice Praha, Záclony Skálové Braník