HOTELOVÝ PROGRAM

CÍTIT SE NA HOTELU JAKO DOMA

Aby se zákazník v hotelu cítil komfortně, tak jako doma, to je přání snad každého hoteliéra. Bazén, minibar, televize…preference vybavenosti se můžou lišit člověk od člověka i na každé z mnoha cest. Jedno je ale jisté, kromě pohodlné postele tu hraje prim ještě jeden aspekt. OKNO – kam vede, a jak ho efektivně podtrhnout i zakrýt zároveň? 

My víme a rádi vám poradíme. Současná nabídka záclon a závěsů je opravdu víc než široká, a tak je dobré se hned na začátku zorientovat. A protože vybavení hotelu je 100% fuška, šetřete síly, nasměrujeme vás.

1. Chcete okno a výhled z něj pouze esteticky orámovat vkusným doplňky? Pak byste se u nás měli vypravit do oddělení GIRLANDY. Myslíte ale zároveň na pohodlí vašich hostů – aby měli soukromí a dobře se vyspali? Společně se vypravíme na průzkum toho, co nabízí naše závěsy, dimouty nebo dokonce blackouty. 

   

2. Stěžejní je pak samozřejmě způsob zavěšení. Chcete nebo můžete mít nad okny garnýže, nebo preferujete kolejnice pěkně schované v podhledech na stropě? Obojí je u nás řešitelné. A trápit se nemusíte ani s pokoji, které mají pro hosta zajímavý, pro vás jako majitele ale komplikovaný, výklenek. V nabídce totiž máme i nejrůzněji kombinovatelné / atypické, a hlavně i tvarovatelné kolejnice. Na tahle místa doslova patří sedací soupravy pro dokonalý odpočinek. A u vás se hosté s knihou nebudou cítit jako vystaveni ve výloze. 

ZÁCLONY

3. Závěs rovná se pravidelnému roztahování a zatahování. Jaký způsob pro vaše pokoje zvolíte? S klasickým manuálním, motorizovaným nebo oponovým mechanismem nešlápnete vedle. Chce to jen správně odhadnout možnosti interiéru, a co padne do noty vaší cílové skupině.

4. Jako poslední, ale rozhodně ne nedůležitý aspekt, přichází na řadu design. Luxusní městský hotel nebo horská chata – u nás vyladíte závěsy a záclony tak jako tak. Ať už je vaše ubytování vybaveno spíš střídmě a jednoduše, nebo jste vyhlášeni pro extravagantnější interiér, Dekorstudio Praha vám bude ve výběru silným partnerem. Nabízíme bohatou paletu jednobarevných záclon a závěsů, záclony a plně zatemňovací závěsy v nehořlavé úpravě, i nepřeberné množství jednoduchých a vkusných prvků, které dokonce můžete sladit se zbytkem interiéru (polštáři a pokrývkami). Tam, kde chcete, aby okno bylo vlastně tak trochu obrazem, pořiďte dokonale provedené závěsy s 3D motivem. 

Záclony a závěsy vhodné pro alergiky, s nehořlavou úpravou, pratelné na 60 stupňů, pohlcující pachy a kouř

Tak hurá do toho! Že máte svou představu, ale nevíte, co a jak zkombinovat, aby okna ve vašich pokojích byla víc jak na jednu hvězdičku? Stačí říct a my se o vše postaráme od A do Z. Věděli jste, že ke konzultacím nabízíme i zaměření, montáže a věšení a aranžování ušitých záclon a závěsů? Víc tak není třeba zajišťovat;) Prostě nám dejte vědět, že nás potřebujete.  

BYTOVÝ ARCHITEKT závěsy praha dekorstudio

NAPIŠTE NÁM